Oferta pracy

Kierownik działu ofertowego i sprzedaży

Park MO firmie

  • Brzezna (pow. nowosądecki), małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Park-M – jesteśmy liderem na rynku architektury krajobrazu w Polsce. Zatrudniamy ponad 500 pracowników i od 25 lat budujemy oraz rewitalizujemy prestiżowe miejsca przestrzeni publicznej w kraju.  Z pasją, wiedzą, kompleksowo. Nasz sukces zawdzięczamy ludziom oraz uniwersalnym wartościom takim jak współpraca, szacunek i jakość. Szczycimy się stałym zespołem doskonałych specjalistów, inżynierów budownictwa, architektury, ogrodnictwa i pracowników technicznych. Posiadamy profesjonalną bazę sprzętową pozwalającą na mierzenie się z ambitnymi projektami oraz umożliwiającą nam prowadzenie prac w efektywny sposób. Naszą ambicją jest stworzenie specjalistycznej firmy zajmującej się nie tylko architekturą krajobrazu i budownictwem ekologicznym, ale także kompleksową obsługą kontraktów usługowych w zakresie utrzymania zieleni z placówkami zlokalizowanymi w największych miastach Polski.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Brzezna
Park-M to:
  • 25 LAT DOŚWIADCZENIA
  • 500 WYKWALIFIKOWANYCH PRACOWNIKÓW
  • 45 HEKTARÓW PRODUKCYJNYCH
  • 9 RYNKÓW ZAGRANICZNYCH
  • 2000 PROJEKTÓW W CAŁEJ POLSCE

Nasze przykładowe realizacje:
NABRZEŻE RZEKI OŁAWY WE WROCŁAWIU FILM Z REALIZACJI
PARK IM. MIECZYSŁAWA DUKIETA W KRYNICY ZDRÓJ FILM Z REALIZACJI
OGRODY DOLNE ZAMKU KRÓLEWSKIEGO W WARSZAWIE FILM Z REALIZACJI

Dowiedz się więcej na temat naszej firmy: STRONA

Twoje zadania:
  • nadzór nad procesem pozyskiwania i tworzenia ofert przetargowych,
  • monitorowanie ogłoszeń przetargowych, kompleksowe przygotowywanie oraz sporządzanie pełnej dokumentacji dotyczącej procesu przetargowego,
  • weryfikacja dokumentacji technicznej, przygotowywanie założeń technicznych dla potrzeb realizacji inwestycji, zapisów SIWZ, dokumentacji projektowej oraz przygotowywanie budżetów inwestycji;
  • bieżąca obsługa kontraktów,
  • nawiązywanie oraz budowanie długotrwałych relacji z klientami;
  • bieżące monitorowanie rynku oraz identyfikacja szans rynkowych;
  • realizowanie wyznaczonych celów sprzedażowych,
  • przygotowywanie przedmiarów, kosztorysów ofertowych i wycen,
  • udział w negocjacjach warunków biznesowych oraz prawnych projektu umowy,
  • współpraca z zamawiającym, dostawcami i podwykonawcami,
  • przygotowywanie i wycena kosztorysów projektowych i inwestycyjnych w zakresie architektury krajobrazu (w tym prace budowlane, ogrodnicze itp.)
  • nadzór i organizacja pracy działu.
Nasze oczekiwania:
  • min. 5-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z przygotowywaniem kosztorysów/ofert w branży ogólnobudowlanej lub drogowej.
  • wykształcenie wyższe (budownictwo, urbanistyka, architektura, architektura krajobrazu, ogrodnictwo, leśnictwo lub pokrewne),
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • znajomość prawa zamówień publicznych i procedur administracyjnych w zakresie realizacji inwestycji,
  • znajomość branży usług budowlanych, ogrodniczych, komunalnych i pokrewnych,
  • znajomość kosztorysowania i obsługi programów służących weryfikacji dokumentacji projektowej i kosztorysowaniu, np. AutoCAD, Norma,
  • dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie MS Excel),
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub języka rosyjskiego,
  • dobrze rozwinięte umiejętności negocjacyjne,
  • dobra organizacja pracy własnej, sumienność, terminowość, dokładność i umiejętność pracy pod presją czasu,
  • posiadanie prawa jazdy kategorii B.
Oferujemy:
  • system wynagrodzenia uzależniony od efektów,
  • kierownicze stanowisko z realnym wpływem na rozwój biznesu,
  • pracę w oparciu o elastyczne formy zatrudnienia w stabilnej i rozwijającej się firmie;
  • niezbędne narzędzia pracy (w tym samochód służbowy),
  • możliwość podnoszenia swoich kompetencji zawodowych poprzez szkolenia zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne,
  • zadbamy nie tylko o Twój rozwój i bezpieczeństwo, ale także o Twoich bliskich poprzez atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. możliwość korzystania z dofinansowanej prywatnej opieki medycznej oraz dodatkowego ubezpieczenia tzw. NNW).
Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w ramach rekrutacji (w tym w zakresie mojego CV) w celu wykorzystania w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Park-M Krzysztof Mróz (a w przypadku wyrażenia w/w zgody na udostępnienie danych -> także przez podmioty wchodzące w skład Grupy Park-M). Oświadczam, że zostałam/em poinformowany o dobrowolności zgody, możliwości i sposobie jej wycofania w każdej chwili, a także konsekwencjach wycofania zgody.*

Wyrażam zgodę na udostepnienie przez Park-M Krzysztof Mróz do Park-M sp. z o.o., BKW Usługi Komunalne sp. z o.o., Park-M Poland sp. z o.o. oraz Park-M Produkcja Roślin Krzysztof Mróz podanych przeze mnie (do celów rekrutacyjnych) danych osobowych (a w przypadku wyrażenia zgody na wykorzystanie danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych - także w tym celu). Oświadczam, że zostałam/em poinformowany o dobrowolności zgody, możliwości i sposobie jej wycofania w każdej chwili, a także konsekwencjach wycofania zgody.*
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy