Ta oferta pracy jest nieaktualna od 253 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Senior Product Manager

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 05.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Teletorium to największa ogólnopolska sieć specjalistycznych punktów sprzedaży związanych z branżą GSM. Działalność firmy obejmuje sprzedaż i serwis telefonów komórkowych oraz sprzedaż akcesoriów GSM. Szeroka, unikatowa oferta złożona z wysokiej klasy produktów i usług cieszy się dużym zainteresowaniem klientów.

    W związku z dynamicznym rozwojem marki i wdrażaniem nowego modelu biznesowego, poszukujemy osoby na stanowisko:

    Region: dolnośląskie
    Nr ref.: KPM/TT/01/2018

    Zakres obowiązków:

    • Współtworzenie oraz realizacja strategii rozwoju oferty produktowej dla sieci sprzedaży w branży GSM i elektroniki konsumenckiej
    • Odpowiedzialność za wzrost dynamiki w powierzonych grupach produktowych
    • Zarządzanie procesem wdrażania nowych produktów do portfolio
    • Zarządzanie kontaktami z dostawcami/ negocjacje zakupowe
    • Analiza rynku i konkurencji
    • Przygotowywanie i kontrola planów sprzedaży oraz budżetu marketingowego
    • Kształtowanie polityki cenowej oraz marketingowej
    • Optymalizacja procesu zarządzania produktami

    Wymagania:

    • Min. 3-letnie doświadczenie w obszarze zarządzania ofertą produktową
    • Doświadczenie w branży retail
    • Mile widziane doświadczenie w branży GSM i elektroniki konsumenckiej
    • Znajomość j. angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji
    • Umiejętność strategicznego myślenia
    • Kreatywność i niestandardowe podejście do realizacji zadań

    Oferujemy:

    • Współpracę z największą siecią w branży GSM w Polsce
    • Uczestnictwo w budowaniu nowego modelu biznesowego od strony produktowej
    • Realny wpływ na kreowanie rozwoju firmy
    • Dużą samodzielność w działaniu

    Zainteresowane osoby, spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie swojego CV wraz  PORTFOLIO za pomocą przycisku Aplikuj teraz.

    W CV należy umieścić klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ustaw nr 133 poz. 883)".

    Prosimy o zapoznanie się z naszą stroną internetową teletorium.pl.

    Informujemy, że skontaktujemy się telefonicznie tylko z wybranymi kandydatami.