Kierownik Działu Operacji i Rozwoju Sieci Partnerskiej

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 2018-12-07
  • Ważna jeszcze 23 dni (do 2019-01-06)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

      top
      Medicover to więcej niż miejsce pracy. Medicover to przede wszystkim ludzie. Ludzie pełni pasji, zaangażowania, ludzie o wielkich sercach, którzy chcą w życiu czegoś więcej. Naszym celem jest poprawa i utrzymanie dobrego stanu zdrowia Pacjentów. Są nas tysiące. Dołącz do nas!

      Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

      Nr ref: Miejsce pracy: Biuro Główne Medicover Aleje Jerozolimskie 96

      Nasze oczekiwania:

      • wiedza z zakresu planowania, wdrażania i prowadzenia projektów
      • doświadczenie w tworzeniu procesów biznesowych, umów handlowych
      • wielozadaniowość
      • komunikatywna znajomość języka angielskiego
      • zdolność analitycznego myślenia, kreatywność i inicjatywa

      Zakres obowiązków:

      • zarządzanie działalnością operacyjną Medicover Benefits
      • zachowanie ciągłości w realizacji zamówień i poprawności oraz terminowości rozliczeń
      • zarządzanie kilkuosobowym zespołem i współpraca z Zarządem Spółki
      • bieżąca współpraca z innymi jednostkami lokalnymi oraz centralnymi w Grupie Medicover
      • wdrożenia i dostosowywanie procesów operacyjnych

      Nasza oferta:

      • zgrany zespół pasjonatów
      • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
      • duża samodzielność działania
      • praca w ambitnym i zaangażowanym zespole
      • wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy oraz możliwość rozwoju

      Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.