Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierownik Działu Operacyjnego

General Logistics Systems Poland Sp. z o.o.

  • Opole

    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • planowanie i koordynowanie działalności operacyjnej filii,

  • zarządzanie pracą działu operacyjnego i magazynu,

  • kontrola prawidłowości oznakowania przesyłek i nadzór nad ich terminowym dostarczeniem,

  • pomoc w opracowaniu założeń budżetowych oraz ich realizacja,

  • kontrola parametrów jakościowych oddziału,

  • bieżące kontakty z Klientami i podwykonawcami,

  • umacnianie pozycji firmy na lokalnym rynku usług kurierskich.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,

  • doskonała znajomość procesów operacyjnych w firmie kurierskiej,

  • studia wyższe, mile widziane kierunkowe (transport, logistyka)

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i zespołu,

  • umiejętność efektywnego zarządzania zespołem,

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel,

  • wysokorowinięte zdolności interpersonalne,

  • otwartość, komunikatywność,

  • wysoka motywacja do pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • nagrody świąteczne