Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik działu operacyjnego

COLUMB AUTO TRADE sp. z o.o.

10 00013 500 brutto / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • kontrola procesów posprzedażowych

  • kontrola logistyki samochodowej

  • komunikacja ze Stanami, Niemcami, Holandią

  • codzienna praca w Excel

  • wsparcie w realizacji zadań w dziale

  • Jeśli jesteś gotowy do rozwiązywania ciekawych zadań, czekamy na Ciebie

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym/finance lub pokrewne

  • Dobra umiejętność obsługi MS Excel

  • Biegła znajomość języka polskiego oraz rosyjskiego/ukraińskiego

  • Znajomość języka angielskiego będzie autem

  • Dobra organizacja pracy

  • Skrupulatność oraz dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

  • Doświadczenie na stanowisku kierowniczym

  • Doświadczenie w branży logistycznej

To oferujemy

  • konkurencyjne wynagrodzenie

  • nowoczesne wygodne biuro w centrum Warszawy

  • telefon oraz laptop

  • silna kultura korporacyjna

  • opieka i wsparcie ze strony firmy

  • młody oraz pozytywny zespół

  • szkolenia oraz teambuildingi (karting, paintball, mafiia)

O nas

Columb Auto Trade Sp. z o.o. to duża firma w swojej branże, która bezpośrednio współpracuję z przedstawicielami Amerykańskimi. Jesteśmy oficjalnymi przedstawicielami amerykańskiej firmy logistycznej CargoLoop LLC (USA InterCargo), która zajmuję się transportem, załadunkiem i wysyłką aut ze Stanów Zjednoczonych.