Oferta pracy

Kierownik działu Operacyjnego

General Logistics Systems Poland Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Łąkowa 1 B

Nowe Miasto

Zielona Góra

Twój zakres obowiązków

  • planowanie i koordynowanie działalności operacyjnej oddziału

  • zarządzanie pracą działu operacyjnego i magazynu

  • kontrola prawidłowości oznakowania przesyłek i nadzór nad ich terminowym dostarczaniem

  • pomoc w opracowaniu założeń budżetowych oraz ich realizacja

  • kontrola parametrów jakościowych oddziału

  • bieżące kontakty z Klientami i podwykonawcami

  • umacnianie pozycji firmy na lokalnym rynku usług kurierskich

Nasze wymagania

  • dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • nastawienie na realizację celów

  • znajomość procesów operacyjnych (preferowana w firmie kurierskiej)

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność efektywnego zarządzania zespołem

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel

  • wysokorozwinięte zdolności interpersonalne, otwartość, komunikatywność, samodzielność

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (poziom B1)- mile widziane

  • wykształcenie wyższe- mile widziane

To oferujemy

  • Gruntowne wdrożenie i życzliwe przyjęcie - zostaniesz przydzielona/ny do swojego Buddy'iego, który będzie Cię wspierał, doradzał i był dla Ciebie przez pierwsze 4 do 6 tygodni onboardingu

  • ciepłe przyjęcie – według 85% z nas każdy pracownik spotyka się z życzliwym przywitaniem przez GLS’ową załogę

  • zespół, który działa z wielkim sercem angażując się w projekty z obszaru odpowiedzialności społecznej tj. Szlachetna Paczka, Business Run, 1% podatku dla potrzebujących osób czy inicjatywy ekologiczne

  • Będziemy wspierać każdą podjętą przez Ciebie decyzję i zapewnimy niezbędny sprzęt, abyś mogła/mógł pracować w komfortowych warunkach

  • Przestrzeń do wdrażania swoich pomysłów i usprawnień - Twoja opinia ma znaczenie, kształtujmy razem z nami przyszłość GLS

  • Stawiamy na Twój rozwój w postaci szkoleń i ciągłego podnoszenia kwalifikacji w obszarze operacji i procesów transportowych

  • Dostęp do świadczeń ZFŚS - m.in. dofinansowanie wypoczynku wakacyjnego oraz bonus świąteczny

  • Ebooki i audiobooki – dostęp do biblioteki w serwisie Legimi

  • stabilność – dostarczamy przesyłki w Polsce od ponad 20 lat! Są wśród nas osoby, które budowały know-how GLS. Z nami zyskujesz realną szansę na awans

  • coroczny przegląd wynagrodzeń, po to, aby Twoja pensja nadążała za zmieniającą się sytuacją ekonomiczną…

  • …poczekaj! To jeszcze nie koniec… Zobacz nasze benefity poniżej!

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • nagrody świąteczne

GLS Poland to spółka-córka General Logistics Systems B.V. , która siedzibę ma pod Poznaniem. Świadczymy usługi przewozu paczek dla ponad 240 000 Klientów uzupełnione o usługi frachtowe i ekspresowe. Kompleksowa sieć połączeń drogowych GLS sprawia, że jesteśmy jednym z wiodących dostawców usług kurierskich i ekspresowych w Europie. Nasza myśl przewodnia to "Lider jakości w logistyce paczek".

GLS zatrudnia ok. 19 000 osób. W roku obrotowym 2019/2020 nasza Grupa osiągnęła przychody w wysokości 3,6 mld euro i dostarczyła 667 mln przesyłek.

Przewiń do profilu firmy