Oferta pracy

Kierownik działu pakowania - VAS - value-added service

HFT71 Sp. z o.o.O firmie

  • Targowa 4
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

HFT71 Sp. z o.o.

Targowa 4

Wrocław

HFT71 Sp. z o.o. to jedna z prężnie rozwijających się firm na Dolnym Śląsku w obszarze szeroko rozumianego zdobienia odzieży. Początkowo naszą specjalizacją był haft jednak dzięki wysoce wykwalifikowanemu zespołowi pracowników udało nam się wdrożyć nowoczesne technologie, które pozwalają rozwijać naszą firmę i sprostać wymaganiom naszych klientów.

Zadania:

  • Zapewnienie ciągłości produkcji
  • Przygotowanie planów zapotrzebowania działu produkcyjnego na surowce i materiały pomocnicze dla działu magazynowego w ustalonym wcześniej harmonogramie
  • Tworzenie wskaźników KPI i nadzór (monitorowanie) dokumentacji produkcyjnej i raportowania
  • Planowanie i kontrola zakupów surowców oraz materiałów pomocniczych
  • Planowanie produkcji, harmonogramy pracy i nadzór terminów realizacji zleceń
  • Udział w rozwiązywaniu problemów technicznych, organizacyjnych i personalnych
  • Zarządzanie pracą i motywowanie podległego zespołu
  • Utrzymanie standardów pracy zgodnie z przepisami BHP i zgodnie z zakładowym regulaminem pracy
  • Optymalizacja produkcji pod względem wydajności i kosztów produkcji (lean management) oraz jakości
  • Przygotowywanie bieżących raportów i analiz dla zarządu spółki
  • Współpraca z działem kadrowym w zakresie gratyfikacji, zatrudniania, zwolnień, braków kadrowych, urlopów

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Umiejętność pracy analitycznej i samodzielnego rozwiązywanie problemów
  • Wykształcenie wyższe
  • Obsługa pakietu MS Office
  • Dobra organizacja pracy i planowania
  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji oraz ustalania priorytetów w zmiennych warunkach
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Możliwość rozwoju i szybkiego awansu
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • System szkoleń

Miejsce wykonywania pracy: Ul. Targowa 4, Wrocław

Jeśli spełniasz powyższe kryteria i zainteresowała Cię nasza oferta, wyślij nam swoje CV. W dokumentach aplikacyjnych zawrzyj też poniższą klauzulę dotyczącą ochrony danych osobowych.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez: Mask Authority Sp. z o.o. Ul. Targowa 4, Wrocław 52-326 dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego oraz przyszłych procesów rekrutacji w związku z rozpoczęciem obowiązywania z dniem 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych podmiotom współpracującym w celu realizacji procesów rekrutacyjnych, również po zakończeniu rekrutacji w celu przedstawiania kolejnych propozycji zatrudnienia, Poinformowano mnie o prawie wglądu do własnych danych osobowych. Powyższe dane podaję dobrowolnie”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy