Logo Pracuj.pl

Kierownik Działu

Rhenus Logistics S.A.O firmie

  • Praca zmianowa:
    tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:
    6:00-14:15 oraz 14:15-22:30
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + premia za wyniki

Rhenus Logistics S.A.

Stefana Batorego 6

Pass (pow. warszawski zachodni; gm. Błonie)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Jako Kierownik Działu w Magazynie będziesz odpowiedzialny za zarządzanie pracą podległego zespołu w jednym z obszarów: przyjęcia, kompletacji lub wysyłki towaru, delegowanie zadań i dbanie o prawidłowy przebieg procesu. To praca na 2 zmiany, w oparciu o umowę o pracę oraz stabilną współpracę.
  • Twój zakres obowiązków:
  • Zarządzanie pracą podległego zespołu (od kilkunastu do kilkudziesięciu osób) w jednym z obszarów: przyjęcie towaru, kompletacja lub wysyłka towaru
  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesów magazynowych w podległym obszarze z zachowaniem wyznaczonych standardów
  • Weryfikacja statusu zamówień
  • Analiza wskaźników wydajności i jakości pracy działu
  • Współpraca z innymi działami oraz dbałość o prawidłowy przepływ informacji
  • Szkolenie nowych pracowników
  • Planowanie pracy podległego zespołu
  • Optymalizacja i rozwój procesów w podległym obszarze
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów
  • Udział w procesie inwentaryzacji
  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP oraz utrzymaniem porządku w magazynie

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu operacyjnym procesami w magazynie (min. 1,5 roku)
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (codzienna komunikacja z klientem)
  • Wykształcenie średnie, mile widziane wykształcenie wyższe
  • Umiejętność organizowania pracy własnej i podległego zespołu
  • Umiejętność podejmowania decyzji, delegowania zadań i wyznaczania priorytetów
  • Znajomość zasad działania systemów WMS
  • Nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Dobra znajomość MS Office, szczególnie MS Excel
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej (praca magazynu w godzinach 6:00-14:15 oraz 14:15-22:30)

To oferujemy

  • Ciekawy i szeroki zakres obowiązków
  • Pracę w oparciu o umowę o pracę na pełen etat w trybie zmianowym oraz niezbędne narzędzia pracy
  • Realny wpływ na organizację procesów w podległym obszarze
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie logistycznej o ugruntowanej pozycji
  • Szkolenia dostosowane do Twoich potrzeb
  • Benefity w postaci prywatnej opieki medycznej współfinansowanej przez firmę, możliwości ubezpieczenia grupowego dla siebie i członków rodziny, dofinansowanie do Karty Multisport

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

Jesteśmy częścią Grupy Rhenus, która jest jednym z wiodących dostawców usług logistycznych na świecie. Grupa Rhenus świadczy usługi z zakresu logistyki magazynowej, logistyki frachtowej, usług portowych, celnych, transportu morskiego oraz lotniczego. W naszej grupie łączymy ponad 100 lat tradycji z otwartością na nowości i podejmowanie innowacyjnych działań.

Dołączając do Rhenus Logistics S.A. będziesz brał/a udział w projekcie e-commerce, w którym na powierzchni magazynowej ponad 40 000 metrów kwadratowych realizujemy operacje logistyczne B2C dla naszego klienta, międzynarodowej marki z branży retail. Magazyn znajduje się w miejscowości Pass /k . Błonia.

Obecnie poszukujemy do naszego zespołu osoby, która podejmie pracę na stanowisku Kierownika działu w Magazynie.

Kierownik Działu, Stefana Batorego 6, Pass (pow. warszawski zachodni; gm. Błonie)