Oferta pracy

Kierownik Działu Personalnego

Klient Pracuj.plO firmie

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja obsługi procesów kadrowo - płacowych w organizacji, w tym tych związanych z pozyskiwaniem i rozwojem pracowników (miękki i twardy HR),

  • Koordynacja pracy kilkuosobowego zespołu,

  • Nadzór nad nawiązywaniem i zakańczaniem stosunków pracy oraz naliczaniem wynagrodzeń i sporządzaniem listy płac,

  • Nadzór nad poprawnym i terminowym sporządzaniem i przekazywaniem danych do instytucji zewnętrznych (ZUS, US, PFRON, GUS, PPK),

  • Prowadzenie dokumentacji dotyczącej ZFŚS, PPK,

  • Bieżące doradztwo w zakresie prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i przepisów podatkowych,

  • Przygotowywanie raportów i zestawień na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne,

  • Przygotowanie i aktualizowanie wewnętrznych dokumentów tj. regulaminy, procedury, instrukcje itp.,

  • Monitorowanie i identyfikacja zmian w przepisach mających wpływ na obowiązki w obszarze kadrowo – płacowym,

  • Współpraca z urzędami, organami kontroli i audytorami zgodnie z kompetencjami komórki organizacyjnej,

  • Proponowanie i wdrażanie inicjatyw usprawniających funkcjonowanie zespołu i realizację zadań,

  • Realizacja polityki bezpieczeństwa informacji w zakresie ochrony i przetwarzania danych osobowych (RODO).

Nasze wymagania

  • Min. 8 lat doświadczenia w obszarze kadrowo – płacowym w dużych organizacjach, w tym min. 5 letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym,

  • Wykształcenie wyższe, preferowane z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, ekonomii lub kadr i płac,

  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, przepisów podatkowych, PPK, ZFŚS oraz RODO,

  • Praktyczna znajomość obsługi programy PŁATNIK oraz pakietu MS Office - zwłaszcza Excel,

  • Znajomość programów klasy ERP i innych wspomagających pracę,

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole, w tym także z osobami na różnych szczeblach organizacji,

  • Nastawienie na klienta i umiejętność budowania długofalowych relacji biznesowych,

  • Dobra organizacja pracy własnej, solidność, terminowość i dyskrecja.

To oferujemy

  • Dobrą atmosferę pracy,

  • Udział w ciekawych projektach w organizacji o wysokich standardach pracy i rozbudowanej strukturze,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz pakiet socjalny.

Klient Pracuj.pl

Dla jednego z naszych klientów, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko - KIEROWNIK DZIAŁU PERSONALNEGO.

Przewiń do profilu firmy

Lokalizacja

Miejsce pracy zlokalizowane w województwie dolnośląskim, 22 km od Wrocławia