Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Działu Personalnego - HR Manager

  • Krasnystaw, lubelskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 05.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    CERSANIT IV poszukuje kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Krasnystaw

    Główne obowiązki:

    • Realizacja polityki personalnej w spółce: implementacja programów i projektów ZZL na potrzeby Spółki
    • Dbałość o wskaźniki z zakresu ZZL Spółki,
    • Zapewnienie odpowiedniej ilości pracowników poprzez koordynowanie procesu rekrutacji, projektowanie procesu rekrutacji w celu jak najwyższej trafności rekrutacyjnej
    • Zapewnienie prawidłowej i efektywnej adaptacji pracowników
    • Rekomendowanie budżetu Działu Personalnego i koordynacja budżetu wynagrodzeń i etatów
    • Opieka nad programami motywacji pracowników – koordynacja przebiegu, rekomendowanie zmian, rekomendowanie działań motywacyjnych
    • Realizacja dodatkowych zadań wyznaczonych przez przełożonego w ramach działalności Działu Personalnego, w tym zastępowanie innych pracowników działu
    • Przestrzeganie przepisów prawa i regulacji wewnętrznych w ramach realizowanych zadań.

    Wymagania na stanowisku:

    • Co najmniej 2- letnie doświadczenie w pracy w Dziale Personalnym
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. średniozaawansowanym
    • Umiejętność analizy sytuacji oraz budowania programów naprawczych
    • Umiejętność budowania efektywnej relacji z zespołem Managerów
    • Czynne prawo jazdy kat. B
    • Doświadczenie w pracy na projektach z zakresu ZZL
    • Umiejętność pracy w metodologii procesowej i projektowej
    • Zdolności analityczne

    Oferujemy:

    • Możliwości rozwoju zawodowego
    • Stabilne zatrudnienie
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Szereg benefitów socjalnych
    • Możliwość uczestniczenia w szkoleniach
    • Pełną wyzwań pracę w rozwojowym zespole

    Co oferujemy swoim Pracownikom?

    • Stabilność zatrudnienia – umowę o pracę
    • Możliwości rozwoju
    • Szereg benefitów pracowniczych
    • Premiowy system motywacyjny

    Zachęcamy do składania aplikacji wraz z listem motywacyjnym.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez Aplikuj.

    Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.(Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) Cersanit IV sp. z o.o. informuje ,iż:

    1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Cersanit IV sp. z o.o. z siedzibą w Krasnymstawie (22-300) przy ul. Leśnej 6, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy pod Krajowym Rejestrem Sądowym pod numerem KRS 0000271736, NIP 959-176-28-11, REGON 260133656, wysokość kapitału zakładowego spółki: 402.941.500,00 PLN

    2)  Mogą się Państwo kontaktować  z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem - [email protected]

    Pana/Pani dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy będą przetwarzany w celu przeprowadzenia obecnego  postępowania rekrutacyjnego na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) oraz art. 221 Kodeksu Pracy z dnia tj. z dnia 13 kwietnia 2018 r. (Dz.U. z 2018 r. poz. 917) z późn. zm. oraz rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dnia 28 maja 1996 w sprawie zakresu prowadzenia przez pracodawców dokumentacji w sprawach związanych ze stosunkiem pracy oraz sposobu prowadzenia akt osobowych pracownika.

    Natomiast inne dane, w tym dane do kontaktu, na podstawie Pni/Pana zgody  (art. 6 ust 1 lit a RODO) która może zostać odwołana w dowolnym czasie.

    4) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 3 lat.

    5) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody

    6) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa

    7) podanie danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 Kodeksu Pracy jest obligatoryjne. Podanie przez Pana/Panią innych danych jest dobrowolne.