Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Działu Personalnego (HR Manager)

Akademia Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie

  • Marymoncka 34, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Marymoncka 34

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wspieranie Rektora i Kanclerza w realizacji polityki kadrowej na Uczelni.

  • Wspieranie Rektora i Kanclerza w określaniu zasad polityki kadrowej oraz ustalaniu dodatkowych zasad zatrudniania w AWF Warszawa na poszczególnych stanowiskach, w zakresie nieokreślonym w ustawie.

  • Realizacja polityki kadrowo-płacowej Uczelni w obszarze HR.

  • Rekomendacja i wdrażanie optymalnych metod zarządzania zasobami ludzkimi na Uczelni.

  • Tworzenie budżetu działu oraz monitorowanie jego realizacji (plan zatrudnienia, plan wynagrodzeń, plan szkoleń).

  • Sporządzanie analiz i sprawozdań kadrowo-płacowych.

  • Wspomaganie procesu planowania rozwoju pracowników Uczelni.

  • Zarządzanie pracą podległego zespołu.

  • Planowanie, prowadzenie i koordynacja procesów rekrutacyjnych.

  • Tworzenie i rozwijanie polityki szkoleniowej i rozwoju kadr.

  • Opracowywanie projektów zarządzeń, regulaminów oraz instrukcji dotyczących spraw kadrowych i ich aktualizacja.

  • Projektowanie, wdrażanie i przeprowadzanie procesu oceny pracowników.

  • Usprawnienie funkcjonujących procesów HR-owych z zastosowaniem dostępnych nowoczesnych technologii.

  • Przeprowadzanie procesu on-boardingu dla nowych pracowników.

  • Przeprowadzanie badania opinii pracowników.

  • Organizowanie spotkań i wyjazdów integracyjnych.

  • Przeprowadzenie procesu przyznania wyróżnienia HR Excellence in Research.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe z zakresu prawa, administracji, zarządzania lub ekonomii.

  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku kierowniczym.

  • Doskonała organizacja pracy i zaangażowanie.

  • Wysoka kultura osobista.

  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne.

  • Umiejętność pracy pod presją czasu, dyspozycyjność.

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej.

  • Znajomość oprogramowania programów kadrowo-płacowych klasy ERP (mile widziana znajomość systemu Simple).

  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office, w szczególności Excel, Word.

To oferujemy

  • Bezpośrednią współpracę z wizjonerskimi liderami;

  • Możliwość uczestniczenia w ambitnych projektach, rozwoju i doświadczenia w największej sportowej uczelni w kraju;

  • Stabilne i bezpieczne zatrudnienie w sektorze publicznym na umowę o pracę;

  • Szeroki pakiet świadczeń socjalnych, w tym m.in. „trzynastka”, wczasy pod gruszą, zapomogi, świadczenia świąteczne;

  • Możliwość uzyskania pożyczki w ramach pracowniczej kasy zapomogowo – pożyczkowej;

  • Nagrody roczne i kwartalne dodatki projakościowe.

Dokumenty można składać na portalu pracuj.pl w tytule wpisując: oferta pracy na stanowisko Kierownika Działu Personalnego (HR Manager), w terminie do 31.08.2021 r.

W związku z koniecznością przetwarzania danych osobowych kandydatów do podjęcia pracy w AWF Warszawa, warunkiem niezbędnym do przystąpienia do procesu rekrutacyjnego w celu zatrudnienia jest dołączenie do składanej dokumentacji podpisanego Formularza zgody na przetwarzanie danych osobowych (wraz z załączoną klauzulą informacyjną) według wzoru obowiązującego w AWF Warszawa. Wzór formularza, o którym wyżej mowa, dostępny jest na stronie internetowej w zakładce: