Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Działu Personalnego i Administracji

Herlitz

  • Baranowo (pow. poznański; gm. Tarnowo Podgórne)

    Baranowo (pow. poznański; gm. Tarnowo Podgórne), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad zapewnieniem prawidłowej obsługi kadrowo – płacowej Spółki i pracowników,

  • Realizacja i koordynacja procesów kadrowych wynikających z przepisów kodeksu pracy oraz innych aktów prawnych,

  • Realizacja i koordynacja procesów płacowych, w tym terminowe naliczanie i kontrola wynagrodzeń, sporządzanie list płac,

  • Przygotowywanie deklaracji, sprawozdań oraz innych raportów do instytucji zewnętrznych (ZUS, US, PFRON, GUS i inne),

  • Obsługa umów cywilno-prawnych w tym kontraktów menadżerskich,

  • Nadzorowanie i optymalizacja procesów kadrowo – płacowych,

  • Współpraca z działem księgowości w procesach kontroli poprawności księgowań na kontach związanych z kosztami pracowniczymi, udział w procesie zamknięcia okresów rozliczeniowych, dostarczanie niezbędnych informacji audytorom,

  • Przygotowanie i nadzór nad realizacją budżetu wynagrodzeń,

  • Wsparcie Zarządu w zakresie procesów kadrowo-płacowych.

Nasze wymagania

  • Min 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2,

  • Poparte sukcesami doświadczenie w usprawnianiu procesów kadrowo-płacowych,

  • Doskonała znajomość przepisów prawa pracy,

  • Doskonała znajomość przepisów dot. ZUS / US / PFRON / PPK,

  • Doświadczenie w obsłudze systemu Płatnik,

  • Umiejętność zarządzania zespołem.

To oferujemy

  • Wsparcie wewnętrznych struktur, które pomogą rozwijać Twoje kompetencje specjalistyczne i managerskie,

  • Pracę w międzynarodowym środowisku,

  • Dużą samodzielność i przestrzeń we wdrażaniu nowych pomysłów oraz prowadzeniu zespołu,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Ambitną pracę, w której nie sposób się nudzić,

  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach, które zapewni ochronę dla Ciebie i Twoich bliskich,

  • Prywatną opiekę medyczną, która umożliwi Ci bieżący dostęp do lekarzy specjalistów,

  • Dofinansowanie do karty sportowej, aby zapewnić Tobie dobre samopoczucie,

  • Dofinansowanie do szkoleń językowych, abyś swobodnie czuł się pracując z naszymi kolegami z całego świata.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków