Oferta pracy

Kierownik Działu Personalnego i Administracji

3DGence Sp. z o.o.O firmie

  • Przyszowice (pow. gliwicki)

    Przyszowice (pow. gliwicki), śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie Biurem Administracji,

  • Tworzenie założeń polityki personalnej, wynagrodzeń, ścieżek kariery i rozwoju pracowników,

  • Organizacja i prowadzenie procesów rekrutacyjnych,

  • Wsparcie pracowników i kadry menedżerskiej w obszarach szkolenia i rozwoju,

  • Wdrożenie pracowników do organizacji,

  • Bieżąca obsługa spraw pracowniczych,

  • Koordynowanie obiegu dokumentów (dokumentacja pracownicza, protokoły, umowy, ewidencje, raporty),

  • Zarządzanie nadzorem BHP,

  • Wspieranie wewnętrznego procesu komunikacji,

  • Współpraca z wszystkimi działami w firmie,

  • Organizacja eventów pracowniczych,

  • Zaopatrywanie firmy w artykuły spożywcze i biurowe,

  • Organizacja wyjazdów służbowych,

  • Zarządzanie firmową flotą samochodową i związaną z nią dokumentacją.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane kierunkowe: zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia, socjologia lub studia podyplomowe z zakresu HR,

  • Min. 2 letnie doświadczenie w pracy w dziale personalnym,

  • Praktyczna znajomość przepisów z zakresu Prawa Pracy,

  • Wiedza z zakresu technik rekrutacyjnych,

  • Znajomość języka anielskiego na poziomie minimum B2,

  • Bardzo dobra obsługa komputera (MS Office),

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne,

  • Inne umiejętności: samodzielność, elastyczność, kreatywność, odpowiedzialność, lojalność wobec firmy oraz dobra organizacja swojego czasu pracy.

To oferujemy

  • Umowa o pracę,

  • Dodatkowy pakiet prywatnej Opieki Medycznej,

  • System benefitów sportowo – rekreacyjnych OK SYSTEM,

  • Możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia w ERGO HESTIA,

  • Przyjazną atmosferę,

  • Pracę w młodym i dynamicznie rozwijającym się zespole.