Ta oferta pracy jest nieaktualna od 38 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Działu Personalnego

  • Jastrzębie-Zdrój, śląskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 19.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    border

    Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju poszukuje kandydatek i kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Jastrzębie-Zdrój

    Obowiązki:

    • Prowadzenie polityki w zakresie zatrudnienia, bilansowania potrzeb kadrowych;
    • Kierowanie pracą podległego zespołu oraz wsparcie merytoryczne zespołu; poprzez aktywne uczestnictwo w rozwiązywaniu spraw związanych z prawem pracy;
    • Planowanie działań i stałe monitorowanie efektów;
    • Kompleksowa obsługa w zakresie administracji personalnej - prowadzenie dokumentacji personalnej oraz rozliczeń kadrowych;
    • Nadzór nad procesami związanymi z rozliczaniem czasu pracy, ewidencjonowanie nieobecności, ewidencja czasu pracy;
    • Samodzielne przygotowywanie oraz naliczanie wynagrodzeń dla różnych form zatrudnienia (umowa o pracę, umowa zlecenia, pracownicy kontraktowi);
    • Przygotowywanie rozliczeń oraz terminowej sprawozdawczość w zakresie ZUS (Płatnik), GUS;
    • Ustalanie uprawnień do zasiłków chorobowych, wychowawczych, macierzyńskich oraz ich naliczanie;
    • Tworzenie raportów, analiz i zestawień na potrzeby wewnętrzne firmy;
    • Budowanie dobrej atmosfery w podległym dziale, tworzenie zgranego zespołu.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe o odpowiednim kierunku;
    • Doświadczenie zawodowe minimum 5 lat;
    • Biegła znajomość prawa pracy i zasad rozliczania czasu pracy;
    • Bardzo dobra znajomości pakietu MS Office;
    • Bardzo dobra znajomość programów kadrowo-płacowych;
    • Wysokie umiejętności kierownicze (planowanie, organizacja pracy, motywowanie);
    • Sumienność i terminowość;
    • Wysokie umiejętności interpersonalne;
    • Umiejętność współpracy i pracy zespołowej;
    • Umiejętność pracy pod presją czasu, koncentracji na wyniku;
    • Umiejętności wdrażania zmian i usprawnień.

    Kwalifikacje dodatkowo oceniane:

    • Doświadczenie w zarządzaniu;
    • Praca na stanowisku kierowniczym;
    • Wykształcenie w kierunku: prawo, zarządzanie, administracja, zarządzanie zasobami ludzkimi;
    • Ukończone studia podyplomowe o odpowiednim kierunku.

    Oferujemy:

    • Stanowisko z możliwością wdrażania własnych pomysłów i inicjatyw;
    • Zatrudnienie z drugą, sprawdzoną osobą.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie:

    • CV ze zdjęciem;
    • Podania z uzasadnieniem;
    • Opisu kwalifikacji podstawowych i dodatkowych;
    • Opisu przebiegu pracy zawodowej.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Na zgłoszenia czekamy do 30 marca 2018 r. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatkami i kandydatami.