Oferta pracy

Kierownik Działu Personalnego

PLAST-MET Automotive Systems Sp. z o.o.O firmie

  • Głowackiego 21
    Olkusz, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

PLAST-MET Automotive Systems Sp. z o.o.

Głowackiego 21

Olkusz

PLAST-MET Automotive Systems jest producentem metalowych komponentów tłoczonych dla przemysłu motoryzacyjnego. Bogate zaplecze techniczne, najnowocześniejszy park maszynowy oraz wieloletnie doświadczenie sprawiają, iż PLAST-MET postrzegany jest jako jeden z liderów w branży. Nasze produkty trafiają do czołowych koncernów motoryzacyjnych na całym świecie.

Opis stanowiska

  • Koordynacja obsługi procesów kadrowo-płacowych w organizacji, w tym tych związanych z pozyskiwaniem i rozwojem pracowników (miękki i twardy HR)
  • Nadzór nad nawiązywaniem i zakańczaniem stosunków pracy
  • Naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie listy płac
  • Poprawne i terminowe sporządzanie i przekazywanie danych do instytucji zewnętrznych (ZUS, US, PFRON, GUS, PPK)
  • Bieżące doradztwo w zakresie prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i przepisów podatkowych
  • Przygotowywanie raportów i zestawień na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne
  • Przygotowanie i aktualizowanie wewnętrznych dokumentów tj. regulaminy, procedury, instrukcje itp.
  • Proponowanie i wdrażanie inicjatyw usprawniających funkcjonowanie zespołu i realizację zadań
  • Realizacja polityki bezpieczeństwa informacji w zakresie ochrony i przetwarzania danych osobowych (RODO)

Wymagania

  • Min. 5 lat doświadczenia w obszarze kadrowo-płacowym w dużych organizacjach
  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, przepisów podatkowych, PPK, ZFŚS oraz RODO
  • Wykształcenie wyższe, preferowane z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, ekonomii lub kadr i płac
  • Znajomość programów klasy ERP i innych wspomagających pracę, mile widziana znajomość IFS
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Dobra organizacja pracy własnej, solidność, terminowość i dyskrecja

Oferujemy

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość wdrażania proponowanych rozwiązań
  • Udział w ciekawych projektach
  • Pakiet benefitów pozapłacowych

Ogłoszenie archiwalne