Kierownik Działu Płac

  • Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 08.10.2018
  • Ważna jeszcze 19 dni (do 07.11.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Gdańsk
    Nr ref.: 155/GL/18

    Grupa LOTOS S.A. zajmuje się wydobyciem i przerobem ropy naftowej oraz dystrybucją produktów naftowych. Jesteśmy jednym z największych i uznanych pracodawców na Pomorzu. Zatrudniamy ponad 1400 pracowników. W 2016 roku zostaliśmy nagrodzeni jako jeden z najbardziej pożądanych pracodawców w branży energetycznej.

    Wykorzystaj swoje kompetencje i rozwijaj się w Grupie LOTOS S.A. na stanowisku:

    Zadania:

    • zapewnienie prawidłowego i terminowego przygotowania wypłat wynagrodzeń, zasiłków z ubezpieczenia społecznego oraz należności z tyt. umów cywilno-prawnych,
    • zapewnienie prawidłowego i terminowego przygotowania rozliczeń publiczno-prawnych w zakresie podatku dochodowego od osób fizycznych oraz składek na ubezpieczenie społeczne,
    • reprezentowanie spółki przed Państwową Inspekcją Pracy, Urzędem Pracy, ZUS, GUS, PFRON, i innymi organami administracji państwowej,
    • zbudowanie i nadzór nad działem płac, zarządzanie zespołem około 20 osób,
    • optymalizacja procesów obsługi płacowej w organizacji, rekomendacja najlepszych rozwiązań, aktywny udział w modyfikacji oraz odpowiedzialność za skuteczną realizację procedur i standardów,
    • dostarczanie cyklicznych raportów płacowych, w tym analiz na potrzeby kadry zarządzającej,
    • bezpośrednia współpraca z działem kadr.

    Wymagania:

    • minimum 3-letnie doświadczenie w pracy w obszarze płac w dużej organizacji, mile widziane doświadczenie w obszarze kadr,
    • doświadczenie w zarządzaniu wieloosobowym zespołem,
    • praktyczna znajomość prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz zagadnień podatku dochodowego od osób fizycznych,
    • znajomość obsługi programu SAP HCM, Płatnik, Microsoft Office, Excel,
    • wykształcenie wyższe magisterskie,
    • sprawna komunikacja menedżerska, rzetelność, dyskrecja,
    • umiejętność zarządzania zespołem, motywowania, angażowania,
    • umiejętność wprowadzania zmian w organizacji.

    Kandydatom oferujemy:

    • odpowiedzialną pracę na stanowisku kierowniczym,
    • możliwość kreowania i optymalizacji rozwiązań płacowych w dużej organizacji,
    • umowę o pracę, atrakcyjny pakiet benefitów m.in. opiekę medyczną i dentystyczną, kwartalną nagrodę motywacyjną, ubezpieczenie grupowe z funduszem inwestycyjnym opłacanym przez pracodawcę itd.