Oferta pracy

Kierownik Działu Planistów

Mastermedia Cioczek i Wójciak Spółka JawnaO firmie

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem planistów zakupu, motywowanie i rozwijanie kompetencji zespołu

  • Wyznaczanie i rozliczanie celów w ujęciu miesięcznym i rocznym

  • Zarządzanie stanami magazynowymi i ich optymalizacja,

  • Optymalizacja procesu zamówień (operacyjna, systemowa)

  • Opracowywanie prognoz popytu zapotrzebowania standardowego, promocyjnego oraz sezonowego,

  • Współpraca w szczególności z Działem Zakupów i Działem Sprzedaży

  • Współpraca z dostawcami

  • Rozwój systemu ERP w zakresie planowania zakupów w tym także pełnie roli kierownika projektu

  • Budowanie i rozwijanie relacji z dostawcami, poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań dla biznesu

  • Raportowanie i monitorowanie wskaźników procesu zakupowego

  • Monitorowanie procesów biznesowych, zbieranie i analiza danych w celu zwiększania efektywności i redukowania strat

  • Kultywowanie kultury organizacyjnej opartej o szacunek i partnerstwo

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe - preferowane kierunki: zarządzanie, ekonomia, logistyka i transport

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w zakresie optymalizacji / rozwoju systemu ERP / systemów planowania / WMS (doświadczenie w zarządzaniu projektami)

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności arkusz kalkulacyjny MS Excel

  • Umiejętność analitycznego i perspektywicznego myślenia

  • Kompetencje przywódcze

  • Umiejętność budowania zespołu w oparciu o partnerskie relacje

  • Umiejętność pracy pod presją czasu,

  • Umiejętność wdrażania zasad lean managment

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w intensywnie rozwijającej się firmie

  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach Spółki

  • Interesujący pakiet benefitów: ubezpieczenie grupowe PZU + pakiet medyczny, atrakcyjny upominek urodzinowy, gift voucher-y / karty podarunkowe dla wyróżniających się pracowników, karta Fitprofit / Fitsport, spotkania integracyjne

  • Pracę w środowisku nastawionym na partnerskie relacje

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • świętowanie urodzin

Mastermedia Cioczek i Wójciak Spółka Jawna

Mastermedia Spółka Jawna to największy i notujący najszybszy wzrost polski dystrybutor FMCG w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Holandii, Niemczech oraz Belgii. Jesteśmy w gronie „1000 firm, które inspirują Europę” przygotowywanym przez London Stock Exchange Group.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy