Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1274 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Działu Planowania

  • Chorzów, śląskie
  • Kierownik
  • 2015-03-24

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr. 7145

    Dla naszego Klienta, dużej międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Chorzów
    Nr Ref.: KDP/03/2015

    Zakres obowiązków:

    • Zarządzanie działem Planowania Produkcji w dużej firmie produkcyjnej,
    • Opracowywanie planów produkcji oraz kontrola ich realizacji,
    • Opracowywanie prognozy przepływów materiałów oraz kontrola ich realizacji,
    • Przygotowywanie danych raportowych dotyczących zapasów,
    • Komunikacja z klientem wewnętrznym w zakresie realizacji dostaw wyrobów gotowych,
    • Zapewnienie terminowości wysyłek wyrobów gotowych,
    • Obsługa transportowo – celna (inbound/outbound),
    • Identyfikowanie i korygowanie niezgodności w systemie SAP,
    • Rozwijanie procesów i funkcjonalności w systemie SAP,
    • Szkolenie użytkowników SAP.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe, preferowane logistyczne lub techniczne,
    • Minimum 3-letnie doświadczenie kierownicze w zakresie planowania i logistyki,
    • Bardzo dobra znajomość systemu SAP – warunek konieczny,
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
    • Znajomość programów biurowych w tym pakietu MS Office,
    • Prawo jazdy kat. B,
    • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników,
    • Znajomość metod rozwiązywania problemów: PDCA, 5Why, QRQC,
    • Komunikatywność, dyspozycyjność, samodzielność.

    Nasz Klient oferuje:

    • Stabilne zatrudnienie w dużym, międzynarodowym zakładzie produkcyjnym będącym liderem w swojej branży,
    • Możliwość rozwoju zawodowego,
    • Pracę pełną wyzwań.

    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji z zaznaczeniem nr ref. KDP/03/2015 w temacie wiadomości za pomocą:

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 133, poz.883)”