Oferta pracy

Kierownik Działu Planowania

FINAL S.A.

  • Koksownicza 9, Dąbrowa Górnicza
    Dąbrowa Górnicza, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca stacjonarna

FINAL S.A.

Koksownicza 9

Dąbrowa Górnicza

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja pracy oraz monitoring efektywności zespołu planistów

  • Zapewnienie optymalnego wykorzystania mocy produkcyjnych oraz terminowej realizacji zamówień

  • Optymalizacja procesów planistycznych oraz poprawa efektywności dostępnych narzędzi, wspierających procesy planowania

  • Tworzenie oraz bieżący nadzór nad realizacją harmonogramów produkcji z uwzględnieniem optymalnego wykorzystania dostępnych zasobów

  • Definiowanie wskaźników efektywności, monitoring i raportowanie KPI w obszarze planowania

  • Współpraca w zakresie procesu prognozowania sprzedaży/obciążenia zasobów i planowania długoterminowego

  • Nadzór nad projektami od strony planowania

  • Bieżąca współpraca ze wszystkimi działami Spółki, mającymi wpływ na proces planowana produkcji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub z obszaru inżynierii produkcji

  • Co najmniej 5-letnie doświadczenie w planowaniu produkcji w środowisku MTO oraz ETO

  • Doświadczenie uwzględniające działania ukierunkowane na standaryzację oraz optymalizację procesów planowania

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel

  • Znajomość działania systemów klasy MES i APS

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji

  • Wysokie zdolności analityczne wraz z umiejętnością stosowania narzędzi wspierających te działania

  • Prokreatywność w pokonywaniu wyzwań procesowych, wdrażaniu usprawnień oraz inicjatywa w działaniu

  • Wysokie zdolności interpersonalne

  • Umiejętność zarządzania pracą podległego zespołu, delegowania zadań oraz monitoring ich realizacji

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w innowacyjnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej oraz przyjazną atmosferę

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Atrakcyjny system premiowy

  • Dodatkową prywatną opiekę zdrowotną

  • Dofinansowanie do karty Multisport.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

Ocena nadesłanych dokumentów aplikacyjnych

2

Wywiad telefoniczny

3

Spotkanie rekrutacyjne

4

Decyzja

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

FINAL S.A.

FINAL S.A. jest nowoczesną i dynamiczną firmą zajmującą się produkcją profili aluminiowych i ich anodowaniem, lakierowaniem i prefabrykowaniem. FINAL S.A. należy do Grupy Kapitałowej Yawal, która odgrywa jedną z kluczowych ról w branży. Zatrudniamy łącznie ponad 800 pracowników.

Przewiń do profilu firmy