Logo Pracuj.pl

Kierownik Działu Planowania i Controllingu

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m. st. Warszawie Spółka AkcyjnaO firmie

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m. st. Warszawie Spółka Akcyjna

plac Sokratesa Starynkiewicza 5

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad sporządzaniem planów gospodarczych Spółki (rocznych i wieloletnich) oraz sprawozdań i raportów dotyczących ich realizacji
  • nadzór nad sporządzaniem wniosków taryfowych dla zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków
  • nadzór nad sporządzaniem wielowariantowych prognoz sytuacji finansowej Spółki
  • analizowanie projektów rocznych i wieloletnich planów inwestycyjnych oraz przygotowywanie rekomendacji w zakresie źródeł ich finansowania
  • przygotowywanie komentarzy i wyjaśnień na potrzeby Zarządu i kadry kierowniczej
  • realizowanie innych zadań wchodzących w zakres zagadnień controllingowych
  • rozwijanie i wdrażanie nowych narzędzi informatycznych w obszarze controllingu

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne
  • min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w organizacji o średniej lub dużej wielkości lub w audycie
  • doświadczenie w zakresie rachunkowości zarządczej i finansowej (sporządzanie planów sprawozdań finansowych, budżetu, kontrola kosztów, umiejętność oceny ryzyka, analizy odchyleń)
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • zaangażowanie, rzetelność w wykonywaniu zadań
  • dobra organizacja, w tym umiejętność planowania i podejmowania inicjatyw, umiejętność szukania rozwiązań, dociekliwość
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • umiejętność efektywnej komunikacji, koordynowania działań zespołu
  • bardzo dobra znajomości pakietu MS Office
  • mile widziana znajomość systemu klasy ERP
  • mile widziane doświadczenie we wdrożeniu systemu BI
  • doświadczenie w branży regulowanej, w tym w zakresie procesu przygotowywania i zatwierdzania taryf oraz współpracy z regulatorem będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę
  • pracę w oparciu o wartości wynikające ze 135-letniej tradycji
  • atrakcyjne premie wynikające z systemu ocen pracowniczych oraz zarządzania przez cele
  • kursy zawodowe, szkolenia specjalistyczne oraz rozwijające tzw. kompetencje miękkie
  • dofinansowanie do nauki, w tym uzupełnienie wykształcenia średniego lub wyższego - studia inżynierskie, magisterskie, podyplomowe, a nawet doktoranckie
  • możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej, karty sportowej oraz grupowego ubezpieczenia na życie
  • bogaty pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (dofinansowanie do wczasów pod gruszą)
  • uczestnictwo w różnych sekcjach sportowych (piłkarska, koszykówki, siatkarska, spławikowa, tenisa stołowego, lekkoatletyczna, kolarska)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • firmowa drużyna sportowa
  • preferencyjne pożyczki
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • możliwość uzyskania uprawnień

Dlaczego warto pracować w MPWiK w m. st. Warszawie?

Jesteśmy firmą z ponad 130 letnią tradycją!

Jesteśmy firmą z misją – każdego dnia dostarczamy mieszkańcom aglomeracji warszawskiej ponad 300 milionów litrów smacznej i czystej wody!

Jesteśmy nowoczesną firmą z wizją – stosujemy innowacyjne technologie i stale się rozwijamy!

(Pion Planowania i Nadzoru/ Dział Planowania i Controllingu)

W przypadku zaproszenia na kolejny etap rekrutacji wymagane będzie przestawienie dokumentów poświadczających wykształcenie, kwalifikacje zawodowe oraz przebieg dotychczasowego zatrudnienia.

Aktualne oferty pracodawcy
281/20

Kierownik Działu Planowania i Controllingu, plac Sokratesa Starynkiewicza 5, Warszawa