Oferta pracy

281/20
Treść zgody na przetwarzanie danych osobowych Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m. st. Warszawie Spółka Akcyjna moich danych osobowych podanych przeze mnie w niniejszych dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji. Treść zgody na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych rekrutacjach Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m. st. Warszawie Spółka Akcyjna moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m. st. Warszawie Spółka Akcyjna

Kierownik Działu Planowania i Controllingu

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m. st. Warszawie Spółka AkcyjnaO firmie

plac Sokratesa Starynkiewicza 5

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad sporządzaniem planów gospodarczych Spółki (rocznych i wieloletnich) oraz sprawozdań i raportów dotyczących ich realizacji

  • nadzór nad sporządzaniem wniosków taryfowych dla zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków

  • nadzór nad sporządzaniem wielowariantowych prognoz sytuacji finansowej Spółki

  • analizowanie projektów rocznych i wieloletnich planów inwestycyjnych oraz przygotowywanie rekomendacji w zakresie źródeł ich finansowania

  • przygotowywanie komentarzy i wyjaśnień na potrzeby Zarządu i kadry kierowniczej

  • realizowanie innych zadań wchodzących w zakres zagadnień controllingowych

  • rozwijanie i wdrażanie nowych narzędzi informatycznych w obszarze controllingu

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne

  • min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w organizacji o średniej lub dużej wielkości lub w audycie

  • doświadczenie w zakresie rachunkowości zarządczej i finansowej (sporządzanie planów sprawozdań finansowych, budżetu, kontrola kosztów, umiejętność oceny ryzyka, analizy odchyleń)

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • zaangażowanie, rzetelność w wykonywaniu zadań

  • dobra organizacja, w tym umiejętność planowania i podejmowania inicjatyw, umiejętność szukania rozwiązań, dociekliwość

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • umiejętność efektywnej komunikacji, koordynowania działań zespołu

  • bardzo dobra znajomości pakietu MS Office

  • mile widziana znajomość systemu klasy ERP

  • mile widziane doświadczenie we wdrożeniu systemu BI

  • doświadczenie w branży regulowanej, w tym w zakresie procesu przygotowywania i zatwierdzania taryf oraz współpracy z regulatorem będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę

  • pracę w oparciu o wartości wynikające ze 135-letniej tradycji

  • atrakcyjne premie wynikające z systemu ocen pracowniczych oraz zarządzania przez cele

  • kursy zawodowe, szkolenia specjalistyczne oraz rozwijające tzw. kompetencje miękkie

  • dofinansowanie do nauki, w tym uzupełnienie wykształcenia średniego lub wyższego - studia inżynierskie, magisterskie, podyplomowe, a nawet doktoranckie

  • możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej, karty sportowej oraz grupowego ubezpieczenia na życie

  • bogaty pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (dofinansowanie do wczasów pod gruszą)

  • uczestnictwo w różnych sekcjach sportowych (piłkarska, koszykówki, siatkarska, spławikowa, tenisa stołowego, lekkoatletyczna, kolarska)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • firmowa drużyna sportowa

  • preferencyjne pożyczki

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • możliwość uzyskania uprawnień

Dlaczego warto pracować w MPWiK w m. st. Warszawie?

Jesteśmy firmą z ponad 130 letnią tradycją!

Jesteśmy firmą z misją – każdego dnia dostarczamy mieszkańcom aglomeracji warszawskiej ponad 300 milionów litrów smacznej i czystej wody!

Jesteśmy nowoczesną firmą z wizją – stosujemy innowacyjne technologie i stale się rozwijamy!

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

(Pion Planowania i Nadzoru/ Dział Planowania i Controllingu)

W przypadku zaproszenia na kolejny etap rekrutacji wymagane będzie przestawienie dokumentów poświadczających wykształcenie, kwalifikacje zawodowe oraz przebieg dotychczasowego zatrudnienia.