Ta oferta pracy jest nieaktualna od 156 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Działu Planowania Produkcji

  • Bielsko-Biała, śląskie
  • Kierownik
  • 17.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Workplace: Bielsko-Biała
    Rozwiązania przemysłowe to oprogramowanie, sprzęt i usługi, które chronią, kontrolują i optymalizują zasoby w ramach infrastruktury sieci elektrycznej, co przekłada się na sprawniejszą działalność firmy. Klienci ze wszystkich branż o dużym zapotrzebowaniu energetycznym otrzymują kompleksowe produkty i usługi zwiększające niezawodność i poziom zabezpieczeń danej infrastruktury. Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiada za efektywne planowanie, zarządzanie i koordynowanie pracy zespołu w zakresie wyznaczonych zadań przez przełożonego. Inicjuje i wdraża zmiany w procesach, które mają podnosić ich efektywność, wydajność i standaryzację. Realizuje cele zakładu oraz standardy pracy zespołu poprzez bieżące szkolenia i wdrażanie nowych rozwiązań systemowych.

    Zadania:

    • Zarządzanie zespołem planowania w zakresie realizacji bieżących zadań i odpowiedzialności, tak aby zapewnić realizację celów firmy w zakresie dostaw na czas do klienta;
    • Odpowiedzialność za planowanie krótko i długoterminowe dla zakładu;
    • Współpraca z zespołem z wewnątrz i spoza organizacji nad optymalizacją łańcucha dostaw wyrobów gotowych do klientów końcowych;
    • Standaryzacja w obszarze planowania produkcji oraz zarządzania przepływem materiałowym w zakładzie;
    • Odpowiedzialność za ciągłe doskonalenie zespołu poprzez organizacje szkoleń, prowadzenie projektów oszczędnościowych, coaching;
    • Inicjowanie i monitorowanie działań zmierzających do usprawnienia przepływu materiałowego w firmie oraz optymalizacji zapasów zgodnie z zasadami Lean Manufacturing;
    • Proaktywność i wysokiej jakości obsługa klientów zarówno zewnętrznych jak i wewnętrznych.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe (ekonomia, zarządzanie lub pokrewne);
    • Doświadczanie w Planowaniu Produkcji oraz zarządzaniu zespołem min. 2 lata;
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
    • Doświadczenie w realizacji projektów oszczędnościowych i wdrożeniowych;
    • Doskonała znajomość programów MS Office: Access, Excel, PPT;
    • Znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem;
    • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz koordynacji wielu zadań jednocześnie;
    • Umiejętność współpracy w międzynarodowym zespole;
    • Umiejętność analizy i szybkiego rozwiązywania problemów;
    • Doskonałe rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikacyjne.

    Oferujemy:

    • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;
    • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;
    • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;
    • Miłą atmosferę pracy.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem naszej strony internetowej.

    Równocześnie zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

    Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

    „Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji”.