Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Działu Planowania Produkcji - Production Planning Department Manager

  • Zawiercie, śląskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 03.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Virtu od 1992 roku jest producentem dań gotowych. Ułatwiamy życie milionom Polaków, dostarczając im innowacyjne dania, które wyróżniają się na rynku najwyższą jakością i wyrazistym smakiem. Dbając o najwyższą jakość naszych produktów działamy zgodnie z normami IFS i BRC, przestrzegając międzynarodowych standardów bezpieczeństwa żywności. Tworzymy zespół kompetentnych, zaangażowanych ludzi nastawionych na realizację celów, dzięki czemu rozwijamy naszą ofertę oraz organizację.

    Aktualnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko
    Kierownik Działu Planowania Produkcji
    / Production Planning Department Manager
    Miejsce pracy: Zawiercie
    Nr ref: KDPP/01/2019

    Zadania:

    • odpowiedzialność za planowanie dla dwóch zakładów Grupy Virtu,
    • zarządzanie zespołem planowania w zakresie realizacji bieżących zadań i odpowiedzialności gwarantujących realizację celów firmy w zakresie dostaw na czas do klienta,
    • standaryzacja w obszarze planowania produkcji oraz zarządzania przepływem materiałowym w zakładzie,
    • inicjowanie i monitorowanie działań zmierzających do usprawnienia przepływu materiałowego w firmie oraz optymalizacji zapasów zgodnie z zasadami Lean Manufacturing,
    • analiza długoterminowych prognoz od klientów,
    • bieżący nadzór nad tworzeniem, realizacją, aktualizacją harmonogramów produkcji oraz zarządzanie zapasami bezpieczeństwa,
    • nadzór nad projektami od strony planowania,
    • ścisła współpraca z działem produkcji, łańcucha dostaw, technologicznym, rozwoju nowych projektów i innymi uczestnikami procesu.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe,
    • doświadczenie na podobnym stanowisku,
    • bardzo dobra umiejętność obsługi programu Ms Excel,
    • mile widziana znajomość języka angielskiego,
    • znajomość systemów klasy ERP,
    • doświadczenie w zakresie analiz wydajności i efektywności procesów produkcyjnych.

    Oferujemy:

    • samodzielne zadania i wyzwania zawodowe (możliwość realnego wpływu na rozwój firmy),
    • pracę w firmie będącej liderem w swojej branży,
    • rozwój kompetencji,
    • atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia,
    • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk
    aplikowania.
    Zgoda na przetwarzanie danych
    Wysyłając nam Twoje dokumenty aplikacyjne zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w aplikacji przez należące do Grupy Virtu (Virtu Holding Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, KRS 0000375708, Virtu Badania i Rozwój Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, KRS 0000378363, Virtu Marketing Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, KRS 0000535431, Virtu Production Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, KRS 0000631796) spółki z siedzibą w Zawierciu, przy ulicy Łośnickiej 35, na potrzeby prowadzonej rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przetwarzanie Twoich danych, nie wysyłaj nam swojej aplikacji, po jej ewentualnym wysłaniu zgodę może cofnąć w dowolnym momencie.
    Zgoda na przyszłe rekrutacje
    Jeśli bierzesz udział w trwającym procesie rekrutacyjnym i chcesz pozostać
    w naszej bazie kandydatów na wypadek przyszłych procesów rekrutacyjnych lub rekrutacji na inne stanowiska, umieść w swoim dokumencie aplikacyjnym następujące oświadczenie:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy także na potrzeby innych, w tym przyszłych rekrutacji prowadzonych przez spółki z Grupy Virtu
    Dane te będziemy wówczas przechowywać do celu ewentualnego zaproszenia Cię na rozmowę kwalifikacyjną i wyłącznie do czasu cofnięcia przez Ciebie tej zgody lub do upływu 24 miesięcy, po czym usuniemy dane z naszej bazy.
    Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych kandydatów do pracy
    Administratorem danych osobowych osób biorących udział w procesie rekrutacji jest spółka Virtu Holding Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Zawierciu, przy ul. Łośnickiej 35, 42-400 Zawiercie, KRS 0000375708, a współadministratorami danych są należące do Grupy Virtu: Virtu Badania i Rozwój Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Zawierciu, przy ul. Łośnickiej 35, 42-400 Zawiercie, wpisana do rejestru przedsiębiorców KRS pod numerem 0000378363, Virtu Marketing Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Zawierciu, przy ul. Łośnickiej 35, 42-400 Zawiercie, KRS 0000535431 oraz Virtu Production Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Zawierciu, przy ul. Łośnickiej 35, 42-400 Zawiercie, KRS 0000631796.
    Kontakt w sprawie danych osobowych
    W sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych osobowych można kontaktować się telefonicznie z naszym Inspektorem Ochrony Danych bądź z wykorzystaniem poczty tradycyjnej (adres ul. Łośnicka 35, 42-400 Zawiercie). Administrator i współadministratorzy na podstawie art. 26 ust. 1 RODO uzgodnili, że za kontakt z Państwem w sprawie danych osobowych i za realizację praw osób, których dane dotyczą odpowiada Virtu Holding Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.
    Cel, podstawy prawne i czas przetwarzania danych
    Podstawą przetwarzania Pani/Pana danych jest zgoda (art. 6 ust. 1 lit. „a” RODO), która wyrażana jest poprzez złożenie przez kandydata swojej aplikacji. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacyjnego na stanowisko, w związku z którym przesłane nam zostały dokumenty aplikacyjne i nie dłużej niż miesiąc od zakończenia procesu rekrutacyjnego, chyba że uzyskamy od kandydata osobną zgodę na wykorzystanie danych na potrzeby przyszłych rekrutacji – w takim wypadku będziemy dane przetwarzać do czasu cofnięcia tej zgody, nie dłużej niż do upływu 24 miesięcy. Podanie danych jest dobrowolne, ale w zakresie jaki wynika z art. 221 kodeksu pracy niezbędne dla realizacji procesu rekrutacji.
    Odbiorcy danych
    Dostęp do Pani/a danych będą miały osoby pracujące w Grupie Virtu, które reprezentują spółki z Grupy w procesie rekrutacyjnym oraz współadministratorzy. W pewnych sytuacjach Państwa dane mogą być ujawniane podmiotom świadczącym usługi rekrutacji oraz dostawcy usług i rozwiązań IT dla Administratora, w wyjątkowych wypadkach sądy.
    Prawa osób, których dane dotyczą
    Ma Pani/Pan prawo żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia, przenoszenia danych lub ograniczenia ich przetwarzania, a także prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych. W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się bezpośrednio z Administratorem lub z naszym Inspektorem Ochrony Danych - dane kontaktowe zostały wskazane powyżej. Ewentualne wysłanie wniosku do współadministratora nie będzie oznaczać dla Pani/Pana negatywnych skutków, realizacja wniosku zostanie wtedy zlecona Administratorowi.
    Prawo do skargi
    Jeśli uzna Pani/Pan, że przetwarzając Pani/Pana dane osobowe naruszono przepisy dotyczące ochrony danych osobowych, ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.