Oferta pracy

Kierownik Działu Planowania Produkcji

STIEGELMEYER Sp. z o.o.O firmie

  • Stolno (pow. chełmiński)

    Stolno (pow. chełmiński), kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • organizowanie pracy w podległej jednostce organizacyjnej na poziomie nowoczesnej organizacji pracy,

  • opracowywanie harmonogramów produkcji dla poszczególnych wydziałów produkcyjnych w ujęciu miesięcznym,

  • śledzenie obciążenia i możliwości produkcyjnych firmy,

  • prowadzenie systematycznej analizy spływu produkcji z poszczególnych wydziałów produkcyjnych,

  • organizacja pracy i określanie priorytetów w bieżącej realizacji zadań przez pracowników,

  • analiza obciążenia produkcyjnego i globalna analiza dostępności materiałów,

  • przedstawianie na naradach produkcyjnych korekt planów produkcji,

  • nadzór i kontrola nad prawidłowym prowadzeniem ewidencji: osobowej, czasu pracy, etatyzacji i płacowej.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe,

  • minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego,

  • bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office (zwłaszcza programu Excel),

  • znajomość systemów ERP (mile widziany SAP),

  • zdolności analityczne, umiejętność organizacji pracy własnej i podległego zespołu,

  • inicjatywa, dynamizm w działaniu, nastawienie na realizacje celów.

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia ukierunkowane na długofalową współpracę,

  • możliwość rozwoju w organizacji o światowym zasięgu działania,

  • pracę w stałych godzinach pracy od poniedziałku do piątku,

  • zajęcia z języków obcych w siedzibie firmy,

  • wsparcie ze strony doświadczonej kadry.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy