Oferta pracy

Kierownik Działu Planowania Produkcji

DevireO firmie

  • Warszawa (okolice)

    mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Kierownik Działu Planowania ProdukcjiNumer ref.: PL43879

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej zlokalizowanej w województwie mazowieckim (zakład znajduje się w okolicach Warszawy) obecnie poszukujemy Kandydata na stanowisko: Kierownik Działu Planowania

Zakres obowiązków:

  • Planowanie produkcji na liniach produkcyjnych w oparciu o zapotrzebowanie klientów
  • Bliska współpraca z działem sprzedaży w celu planowania popytu
  • Kontrola realizacji zamówień, bieżąca korekta planów
  • Współpraca z działem zakupów i magazynem, wspólne monitorowanie zapasów surowców, opakowań i wyrobów gotowych
  • Wprowadzanie zmian i optymalizacji w procesie planowania produkcji
  • Podejmowanie działań służących zwiększeniu efektywności pracy zakładu
  • Zarządzanie podległym zespołem i dbanie o rozwój pracowników

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane kierunki techniczne
  • Min. 5 lat doświadczenia zawodowego w obszarze planowania produkcji
  • Doświadczenie w krótkoterminowym i długoterminowym planowaniu produkcji
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Doświadczenie w pracy w systemie ERP
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów
  • Innowacyjność, kreatywność i zaangażowanie
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Nasz Klient oferuje:

  • Pakiet opieki medycznej
  • Ubezpieczenie na życie
  • Kartę multisport
  • Samochód służbowy

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Devire Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie przez Devire Sp. z o.o., Devire GmbH oraz Devire s.r.o. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz oświadczasz, że akceptujesz naszą Politykę Prywatności (www.devire.pl/polityka-prywatnosci) i Regulamin Serwisu (www.devire.pl/regulamin-serwisu/)

Ogłoszenie archiwalne