Oferta pracy

Kierownik Działu PMO

ThalesO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Thales jest globalnym liderem technologicznym, który kształtuje współczesny świat. Grupa świadczy usługi i dostarcza innowacyjne rozwiązania klientom z branży lotniczej, kosmicznej, transportowej, administracyjnej i bezpieczeństwa cyfrowego oraz przemysłu obronnego. Obecnie firma zatrudnia 83 000 pracowników w 68 krajach. W 2019 roku Thales osiągnął przychody ze sprzedaży w wysokości 19 miliardów euro (pro forma, razem z Gemalto).

Thales inwestuje przede wszystkim w innowacje cyfrowe – łączność, Big Data, sztuczną inteligencję i cyberbezpieczeństwo – technologie, które wspierają firmy, organizacje i rządy w decydujących oraz krytycznych momentach.

Aktualnie Thales Polska sp. z o.o. poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

Kierownik Działu PMONumer ref.: Miejsce pracy: Warszawa

Główny zakres obowiązków:

  • Identyfikacja i rozwój: metodologii, standardów, procedur i najlepszych praktyk zarządzania projektami i portfelem projektów w Thales,
  • Doskonalenie kompetencji zespołu zarządzania projektami (PM i PM back office),
  • Monitorowanie zgodności zarządzania projektami ze standardem Thales, procedurami i przyjętymi wzorcami oraz jednolitymi standardami pracy zespołów projektowych
  • Wsparcie w zarządzaniu zespołem asystentów i koordynatorów wspomagających Kierowników Projektów w administrowaniu projektami,
  • Zarządzanie wykorzystaniem i rozwojem narzędzi do zarządzania projektami,
  • Zarządzanie obiegiem informacji podczas realizacji portfela projektów i celów strategicznych,
  • Ciągłe doskonalenie procesów zarządzania projektami i portfelem projektów,
  • Budżetowanie i raportowanie w zakresie spraw prowadzonych przez PMO, Inne zadania związane ze stanowiskiem pracy.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu projektami lub zespołem PMO w zakresie automatyki kolejowej lub telekomunikacji,
  • Znajomość nowoczesnych zasad i technik zarządzania projektem,
  • Znajomość oprogramowania PM (np. MS Project, Primavera, OCM),
  • Znajomość podstaw prawa budowlanego, procedur FIDIC,
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań, rzetelność i sumienność,
  • Umiejętność pracy w zespole oraz łatwość nawiązywania kontaktów,
  • Znajomość języka angielskiego,
  • Biegła znajomość pakietu MS Office.
  • Mile widziany certyfikat w zakresie zarządzania projektami (IPMA / PMI / PMP),

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat,
  • Podniesienie kwalifikacji zawodowych poprzez uczestnictwo w szkoleniach,
  • Kontakt z międzynarodowym środowiskiem pracy,
  • Pakiet dodatkowych benefitów (ubezpieczenie, opieka medyczna, kafeteria socjalna).
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV klikając przycisk APLIKUJ.

Prosimy o dołączenie do dokumentów rekrutacyjnych poniższej klauzuli zgody, w przypadku uczestnictwa wyłącznie w obecnej rekrutacji, przeprowadzanej przez Spółkę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych umieszczonych w moich dokumentach aplikacyjnych ponad wymagane Kodeksem pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne