Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Działu Pozyskiwania Finansowania Sklepów

  • Swadzim (pow. poznański), Poznań, wielkopolskie
  • Kierownik
  • 2019-02-05

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Muszkieterów to 3051 niezależnych przedsiębiorców zarządzających supermarketami pod 6 szyldami w 4 krajach Europy. Obecnie Muszkieterowie kierują prawie 3 600 punktami sprzedaży i zatrudniają ponad 146 000 pracowników. W Polsce Grupa liczy 300 przedsiębiorców, którzy są właścicielami supermarketów spożywczych Intermarché oraz supermarkety “Dom i Ogród” Bricomarché. Z obrotami przekraczającymi 7 mld złotych Muszkieterowie są liderami na rynku supermarketów.

    Centrala Grupy Muszkieterów zatrudni pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań, Swadzim (pow. poznański)

    Główne zadania:

    • Współpraca z bankami i instytucjami finansowymi w celu pozyskania finansowania dla spółek sklepowych - supermarketów  Intermarché oraz “Dom i Ogród” Bricomarché)
    • Monitorowanie procedur oraz dokumentacji związanej z pozyskanym finansowaniem
    • Kontrola oraz weryfikacja poprawności biznesplanów tworzonych przez franczyzobiorców
    • Bieżąca analiza budżetów i rentowności projektów
    • Współpraca w ramach międzynarodowych struktur Grupy Muszkieterów

    Wymagania:

    • Min. 3 – letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku związanym
      z pozyskiwaniem finansowania lub oceną wniosków kredytowych dla małych
      i średnich przedsiębiorstw
    • Poparte doświadczenie umiejętności tworzenia i weryfikacji biznesplanów,
    • Praktyczna wiedza i umiejętności w zakresie analizy finansowej,
    • Umiejętności analityczne i praktyka w pracy z akruszami MS Excel
    • Samodzielność w działaniu
    • Umiejętności negocjacyjne
    • Znajomość języka francuskiego będzie istotnym atutem

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę na czas określony
    • Pakiet świadczeń socjalnych (ubezpieczenie, opieka medyczna, pakiet sportowo - rekreacyjny)
    • Możliwość rozwoju kariery w ramach Grupy Muszkieterów

    Klikając w przycisk "Aplikuj" zgadasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji przez spółkę ITM Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Swadzimiu, ul. św. Mikołaja 5, 62-080 Tarnowo Podgórne.