Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Działu Procesowego

Bilfinger Tebodin Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
Bilfinger Tebodin jest jedną z wiodących na świecie firm doradczych i inżynieryjnych. Jako członek grupy Bilfinger jesteśmy częścią silnej globalnej sieci 37 000 osób, oferującej rozszerzoną wiedzę w wielu dziedzinach. Świadczymy doradztwo i rozwiązania inżynieryjne na bardzo wysokim poziomie, jak również profesjonalnie zarządzamy projektami i budową, wszędzie tam gdziekolwiek znajduje się klient.

Nasze usługi w Europie Środkowej i Wschodniej (CEE): Bilfinger Tebodin w Europie Środkowej i Wschodniej obejmuje wszystkie etapy cyklu życia projektu w ramach czterech międzynarodowych linii biznesowych: Doradztwo (Consulting), Inżynieria (Engineering), Inżynieria Procesowa (Process Engineering) i Zarządzanie budowami i projektami (PMC).

Nasze rynki: Silnie koncentrujemy się na segmentach rynku: przemysł, żywność, (bio-) farmacja, ropa i gaz, energetyka, rynek nieruchomości i infrastruktura, łącząc specjalistyczną wiedzę i międzynarodową ekspertyzę, aby zaoferować naszym klientom najlepsze rozwiązania.

Nasze lokalizacje oraz pracownicy: Mamy 18 biur na Węgrzech, w Serbii, Czechach, Polsce, Rumunii, Rosji, Ukrainie oraz zespoły rozlokowane na aktualnie zarządzanych budowach w całym regionie. Bilfinger Tebodin w Europie Środkowej i Wschodniej to jeden zespół złożony z 800 fantastycznych pracowników-kolegów, ekspertów w swoich dziedzinach, gotowych dzielić się wiedzą, doświadczeniem i pomysłami. Naszą siłą jest wielodyscyplinarny, zaangażowany i doświadczony zespół, który dąży do zapewnienia pomyślnej realizacji potrzeb klientów.

Opis stanowiska:

Zarządzanie pracą działu procesowego odpowiedzialnego za realizację różnorodnych projektów technologiczno-procesowych:

  • planowanie pracy działu i przygotowania harmonogramów prac
  • dbanie o prawidłową realizację budżetu działu
  • nadzorowanie terminowości i jakości prowadzonych projektów
  • kontrola prac prowadzonych w dziale
  • współpraca z pozostałymi działami w ramach prowadzonych projektów
  • udział w przygotowywaniu ofert dla Klientów
  • odpowiedzialność za realizację projektu na wszystkich jego etapach, w zgodzie z warunkami umowy, w założonym czasie, budżecie, z zachowaniem standardów jakości i bezpieczeństwa

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne w kierunku technologia chemiczna, inżynieria chemiczna, energetyka, mechanika/orurowanie, automatyka (preferowane inżynieria chemiczna)
  • Doświadczenie zawodowe min. 10 lat (jako Projektant, Inżynier Projektu, Koordynator zespołu, Kierownik Działu)
  • Kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Znajomość procesu inwestycyjnego oraz systemów jakości
  • Umiejętność podejmowania decyzji i delegowania zadań
  • Umiejętność budowania motywującej atmosfery pracy oraz wspierania zespołu
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie inżynierskiej
  • Możliwość pracy w oparciu o wysokie standardy jakościowe
  • Stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę
  • Pakiet benefitow (m.in. opieka medyczna, karta sportowa, kursy językowe)
  • Elastyczne godziny pracy oraz możliwość częściowej pracy zdalnej
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i pracy nad złożonymi, różnorodnymi projektami realizowanymi dla renomowanych klientów

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Nadesłanych ofert nie zwracamy.

Ogłoszenie archiwalne