Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Działu Produkcji CNC

Bamet

  • Olkusz

    Olkusz, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za funkcjonowanie działu oraz jego rozwój,

  • Rozwój zdolności produkcyjnych poprzez zwiększanie kompetencji pracowników (Programiści, Mistrzowie, Operatorzy Maszyn CNC) oraz zdolności technicznych maszyn,

  • Wsparcie pracowników w zakresie znajomość rysunku technicznego na potrzeby przygotowania procesów obróbczych, rysunków ustawczych/schematów mocowań do obróbki,

  • Nadzór nad przebiegiem procesu wytwarzania elementów,

  • Stały nadzór techniczny nad maszynami - zapewnienie niezakłóconej pracy produkcji,

  • Wykrywanie i usuwanie awarii oraz innych nieprawidłowości w parku maszynowym,

  • Nadzór nad prowadzonymi inwestycjami, wykonaniem budżetu oraz sprawozdawczością,

  • Współpraca z innymi działami w ramach struktur międzynarodowych w realizacji zleceń produkcyjnych oraz utrzymania ruchu,

  • Planowanie i budżetowanie inwestycji,

Nasze wymagania

  • Minimum 5 lat doświadczenia w pracy na stanowisku związanym z zarządzaniem działem CNC,

  • Bardzo dobra znajomość technologii obróbki skrawaniem metali,

  • Biegła znajomość rysunku technicznego,

  • Biegła znajomość sterowania maszyn opartego o system Heidenheina,

  • Biegła znajomość programu NX CAM,

  • Komunikatywność, umiejętność współpracy w zespole, odpowiedzialność, zaangażowanie

  • Wykształcenie wyższe w obróbki metali lub pokrewne,

  • Bardzo dobra znajomość zagadnień mechanicznych,

  • Zdolność koordynowania wdrażanych projektów oraz ustalania priorytetów,

  • Chęć nauki i zwiększania wiedzy technologicznej,

  • Samodzielność działań, inicjatywa w codziennej pracy,

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Ciekawą, pełna wyzwań pracę w zespole specjalistów

  • Prywatna opiekę medyczną

  • Dofinansowanie do karty Benefit MultiSport

  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • Karta Multisport