Oferta pracy

Kierownik Działu Produkcji

INSTAL-FILTER SAO firmie

INSTAL-FILTER SA

Północna 1a

Kościan

Nowoczesne Przedsiębiorstwo INSTAL-FILTER Przemysłowe Systemy Ochrony Powietrza S.A. ukierunkowane na kompleksową obsługę inwestycji z zakresu ochrony powietrza we wszystkich branżach przemysłu w Polsce i na świecie - w związku z intensywnym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:
KIEROWNIK DZIAŁU PRODUKCJINumer ref.: Miejsce pracy: Kościan

Zakres obowiązków:

  • Planowanie, zarządzanie i kontrola w zakresie poprawnego wykonywania zadań podległego działu
  • Optymalizacja i rozliczanie procesów produkcyjnych
  • Zarządzanie gospodarką magazynową
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy

Od osoby pracującej na tym stanowisku wymagamy:

  • Doświadczenia w zarządzaniu wytwarzaniem konstrukcji stalowych
  • Znajomości norm i wymagań branżowych
  • Mile widziane: znajomość oprogramowania CAD lub innych, znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego

Oferujemy:

  • Pracę w nowoczesnym przedsiębiorstwie z dużym potencjałem rozwoju
  • Szkolenia i wsparcie doświadczonej kadry
  • Możliwość korzystania z bogatego pakietu socjalnego
  • Motywacyjny system wynagradzania

Prosimy o zamieszczenie zgody na wykorzystanie danych osobowych w procesie rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U. 133 poz. 883). Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy