Oferta pracy

Kierownik Działu Produkcji

Klient Pracuj.plO firmie

  • lubuskie

    lubuskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie obszarem produkcji

  • nadzór oraz zapewnienie terminowej realizacji planu produkcyjnego i prawidłowego przebiegu procesu produkcji

  • optymalizacja i usprawnienie procesów produkcyjnych i organizacji pracy zakładu, określanie celów oraz okresowa ocena uzyskanych wyników

  • inicjowanie i wdrażanie zmian organizacyjnych procesów produkcyjnych i technologii

  • zapewnienie przestrzegania przepisów BHP

  • współtworzenie i realizacja strategii rozwoju

  • optymalizacja kosztów produkcji oraz działania związane z obniżaniem kosztów działalności

  • rozwiązywanie bieżących problemów natury technologicznej, organizacyjnej i personalnej

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • minimum kilkuletnie, poparte sukcesami doświadczenie w zarządzaniu produkcją, preferowana branża budowlana związana z prefabrykacją elementów betonowych

  • znajomość nowoczesnych metod zarządzania produkcją

  • wiedza i doświadczenie w optymalizacji procesów produkcyjnych

  • umiejętność motywowania do osiągnięcia wysokiej efektywności

  • umiejętność budowania relacji

  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera, programów MS OFFICE oraz systemu produkcyjnego

  • konsekwencja w realizacji założonych celów

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę

  • wynagrodzenie: płaca podstawowa + premia od uzyskanych efektów

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji

  • partnerską atmosferę wśród załogi

  • stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • możliwość zakwaterowania lub samochód służbowy