Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Działu Produkcji

A-SENSE sp. z o.o.

10 00015 000 brutto / mies.
  • Puławy

    Puławy, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie oraz nadzór nad realizacją planu produkcji, w tym zapewnienie optymalnego wykorzystania zasobów, jakości, bezpieczeństwa, ograniczanie kosztów, monitorowanie stanów magazynowych;

  • Organizacja i przydział zadań pracownikom kierowanego zespołu,

  • Nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP i procedur wewnętrznych,

  • Sporządzanie raportów produkcyjnych i analiz wydajności produkcji,

  • Aktywny udział w planowaniu strategii firmy, projektowaniu nowych technologii, produktów i urządzeń,

  • Identyfikacja i rozwiązywanie problemów dotyczących produkcji przy stałym rozwoju technologii i wdrażaniu nowych produktów,

  • Zapewnienie przywództwa na najwyższym poziomie zgodnie z wartościami firmy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (farmacja, chemia, biologia, biotechnologia, technologia żywności),

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w branży chemicznej, farmaceutycznej, lub kosmetycznej),

  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem,

  • Cechy przywódcze, umiejętność pracy pod presją czasu, umiejętność podejmowania decyzji, poczucie odpowiedzialności biznesowej, umiejętność zarządzania ryzykiem,

  • Wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne;

  • Skrupulatność i umiejętność planowania.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Atrakcyjne zarobki 10 000-15 000zł (brutto) + nagrody i premie za wyniki pracy,

  • Wyzwania zawodowe (możliwość realnego wpływu na rozwój firmy i produktów),

  • Praca w firmie nastawionej na nieustanny rozwój.

O nas

Firma A-Sense działająca w Puławach od 2017 roku, posiadająca ugruntowaną pozycję na rynku poszukuje kierownika działu produkcji. Jesteśmy firmą, której celem jest opracowywanie i wdrażanie nowych technologii w przemyśle chemicznym. Głównym przedmiotem naszej działalności jest produkcja i dystrybucja nisko tonażowych chemikaliów specjalistycznych, surowców kosmetycznych oraz wielu związków będących produktami syntez chemicznych. Firma posiada również dobrze wyposażone laboratorium analityczne oraz dział badawczo-rozwojowy.