Logo Pracuj.pl

Kierownik działu produkcji

ETI Polam Sp. z o.o.O firmie

ETI Polam Sp. z o.o.

Jana Pawła II 18

Pułtusk

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad procesem produkcyjnym, jakością produkcji oraz realizacja planów produkcyjnych,
  • dbanie o jakość pracy wykonywanej przez podległych pracowników,
  • nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP i p.poż.,
  • optymalizacja produkcji pod kątem wydajności, jakości i kosztów,
  • przestrzeganie procesu technologicznego i zasad produkcji zgodnie z Lean Manufacturing,
  • wdrażanie nowoczesnych systemów i analiz.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne , mile widziane wyższe techniczne,
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobre umiejętności organizacji pracy własnej i zespołu,
  • gotowość do odbywania szkoleń,
  • dobra znajomość programów MS Office,
  • kreatywność, samodzielność.

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • interesującą i satysfakcjonującą pracę w firmie międzynarodowej o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju oraz zdobywania ciekawego doświadczenia zawodowego,
  • umowę o pracę na pełny etat,
  • miłą atmosferę w pracy.

O nas

Firma ETI Polam Sp. z o.o. należy do międzynarodowej grupy ETI. Specjalizujemy się w produkcji i sprzedaży zabezpieczeń prądowych średniego i niskiego

napięcia. W grupie ETI działa kilkanaście firm.

W Polsce działamy od 1997 roku i obecnie zatrudniamy ponad 400 pracowników.

Kierownik działu produkcji, Jana Pawła II 18, Pułtusk