Oferta pracy

Kierownik Działu Produkcji

WARSZAWSKA OPERA KAMERALNAO firmie

  • Obrońców 31
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik

WARSZAWSKA OPERA KAMERALNA

Obrońców 31

Warszawa

Warszawska Opera Kameralna jest instytucją muzyczną o ponad 50-letniej historii. Została założona w 1961 roku. Prezentujemy swój dorobek w Polsce, a także poza granicami kraju, w tym podczas prestiżowych międzynarodowych festiwali muzycznych. Występy objęły dotychczas 16 państw Europy, a także Japonię, Liban, USA i Kanadę. Jesteśmy instytucją kultury  Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Główne zadania:

  • zarządzanie całościowym procesem produkcji wydarzeń artystycznych Opery oraz odpowiedzialność za terminową realizację projektów scenicznych
  • współpraca z twórcami scenografii do wydarzeń artystycznych Opery
  • monitorowanie wykonania wszystkich części oprawy scenograficznej przedstawień, przeprowadzenia prób, świateł i charakteryzacji
  • koordynacja współpracy z kontrahentami zewnętrznymi w zakresie zleconych do realizacji elementów oprawy scenicznej
  • nadzór nad realizacją planów produkcyjnych
  • tworzenie kosztorysów planowanych i wykonawczych oraz monitoring kosztów
  • dobór i organizacja zasobów odpowiednich do potrzeb produkcyjnych
  • zarządzanie podległym zespołem

Oczekujemy:

  • doświadczenia pracy w teatrze lub operze przy produkcji wydarzeń scenicznych - warunek konieczny,
  • wykształcenia kierunkowego (ukończone studia na kierunku organizacja produkcji filmowej i telewizyjnej),
  • wiedzy z zakresu organizacji produkcji
  • biegłej znajomości języka angielskiego,
  • wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych,
  • umiejętności pracy z zespołem i pod presją czasu.

Oferujemy:

  • pracę w renomowanej  instytucji  kultury
  • narzędzia niezbędne do pracy
  • dofinansowanie do wypoczynku letniego pracownika i jego dzieci
  • dofinansowanie świąteczne dwa razy w roku

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Warszawska Opera kameralna zastrzega sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy