Oferta pracy

Kierownik Działu Produkcji

Klient Pracuj.pl

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Raportowanie wskaźników produkcyjnych

  • Zgłaszanie zapotrzebowań na zakupy nowych maszyn / narzędzi

  • Nadzór nad materiałem dostarczonym na produkcję

  • Współpraca z magazynem w zakresie prawidłowego obiegu materiałów, półproduktów, wyrobów gotowych, opakowań

  • Natychmiastowe reagowanie w momencie wystąpienia zakłóceń w procesie i powiadomienie niezbędnych służb

  • Nadzór nad dokumentacją produkcyjną

Nasze wymagania

  • Wyższe lub średnie techniczne (np: Zarządzanie Produkcją, Budowa Maszyn, Mechatronika, Automatyka, itp.)

  • Min 2 lata doświadczenia na stanowisku kierowniczym w zakładzie produkcyjnym

  • Znajomość MS Office, SAP

  • Prawo jazdy kat B

  • Wskazane doświadczenie na podobnym stanowisku w przedsiębiorstwie produkcyjnym

  • Znajomość języka angielskiego, niemiecki mile widziany

  • Znajomość SAP, Exel

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Systematyczność i zaangażowanie w pracę

  • Kreatywność i samodzielność

  • Wysokie kompetencje interpersonalne

To oferujemy

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku na podstawie umowy o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji przez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • Pakiet benefitów takich jak: ubezpieczenie na życie, opiekę medyczną,

  • Zakres świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

  • Pracę w przyjaznym zespole

  • Brak dress codu

  • Parking

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Z wybranymi Kandydatami przeprowadzone zostaną rozmowy kwalifikacyjne oraz rozmowa w języku obcym wskazanym przez Kandydata/kę w CV