Oferta pracy

Kierownik Działu Produkcji

Pracuj.pl dla FirmO firmie

  • Włocławek

    Włocławek, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnianie ciągłości produkcji i jakościowa realizacja planu produkcyjnego (cele, zadania, wskaźniki KPI),

  • Organizacja i koordynacja pracy podległego wydziału,

  • Dbałość o efektywność wykorzystania zasobów pracowniczych, technicznych i materiałowych,

  • Rozwiązywanie problemów natury technicznej, organizacyjnej i personalnej,

  • Wdrażanie metod zarządzania w oparciu o Lean Manufacturing,

  • Planowanie i realizacja budżetu,

  • Dokonywanie oceny osiągnięć, motywowanie oraz planowanie rozwoju podległego personelu,

  • Współpraca z innymi działami firmy w zakresie realizacji procesu produkcji,

  • Standaryzacja procesów i dokumentowanie,

  • Dbanie o dobry wizerunek firmy.

Nasze wymagania

  • Minimum 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem),

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem powyżej 150 osób,

  • Doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań optymalizacyjnych i procedur wpływających na wzrost efektywności pracy działu produkcji,

  • Znajomość elementów zarządzania zgodnie z Lean Manufacturing,

  • Doświadczenie w pracy ze wskaźnikami KPI, planowaniu i zarządzaniu budżetem,

  • Praktyczna wiedza w zakresie systemów klasy ERP,

  • Bardzo dobra znajomość programów pakietu MS Office (Word, Excel),

  • Zdolności analityczne i inicjatywa w działaniu.

To oferujemy

  • Stanowisko w firmie z ponad 40-letnim doświadczeniem w branży,

  • Stabilną formę zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,

  • Szerokie możliwości rozwoju,

  • Wynagrodzenie zasadnicze oraz premię uzależnioną od wyników pracy,

  • Bogaty pakiet benefitów (pakiet prywatnej opieki medycznej, dofinansowanie do karty Multisport, Pracownicze Plany Kapitałowe, ubezpieczenie na życie, dodatkowe świadczenia z ZFŚS),

  • Przyjazną atmosferę pracy.

Pracuj.pl dla Firm

Dla naszego Klienta – firmy z branży produkcyjnej, szukamy osoby na stanowisko: Kierownik Działu Produkcji

Przewiń do profilu firmy

Grupa Pracuj Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 12252.