Logo Pracuj.pl

Kierownik Działu Produkcji

BIGRAM S.A.O firmie

12 000–16 000
brutto / mies.
  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Naszym Klientem jest zlokalizowany we Wrocławiu producent wysokiej jakości żywności, posiadający pozycję lidera w branży, o międzynarodowym zasięgu działania. Organizacja bardzo prężnie rozwija się pod kątem rozbudowy oraz wdrażania nowych technologii produkcyjnych. Idealny Kandydat/ka będzie miał możliwość samodzielnego działania oraz rozwijania podległego obszaru.

Twój zakres obowiązków

  • odpowiedzialność za realizację planu produkcyjnego,
  • podejmowanie inicjatyw skierowanych na optymalizację procesu produkcji,
  • zarządzanie pracą podległego zespołu, motywowanie, dbałość o rozwój kompetencji,
  • dbałość o prawidłowe funkcjonowanie maszyn oraz urządzeń produkcyjnych,
  • odpowiedzialność za całokształt działania podległego obszaru.

Wymagania pracodawcy

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (zarządzanie produkcją, inżynieria produkcji lub pokrewne)
  • co najmniej 5 lat doświadczenia na stanowisku kierowniczym w obszarze produkcyjnym (preferowana branża FMCG)
  • silne poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania,
  • umiejętność efektywnego zarządzania podległym zespołem
  • duża dynamika, proaktywość, inicjatywa w działaniu.

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego,
  • znajomość języka rosyjskiego.

Pracodawca oferuje

  • ciekawą pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatkowe benefity.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne

Od ponad 27 lat BIGRAM z sukcesem realizuje projekty rekrutacyjne i doradcze. Specjalizujemy się w rekrutacjach na stanowiska menadżerskie oraz specjalistyczne. Nasze oddziały znajdują się w Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu.

Aktualne oferty pracodawcy
KOB/KOP/0422

Kierownik Działu Produkcji, Wrocław