Oferta pracy

Kierownik Działu Produkcyjnego

HanseYachts

  • Łozienica (pow. goleniowski)

    Łozienica (pow. goleniowski), zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie produkcją na dziale poprzez m.in. koordynowanie i nadzorowanie zadań zleconych podwładnym pracownikom,

  • analizowanie wskaźników produkcji takich jak BHP, efektywność, terminowość i jakość,

  • nadzór nad przestrzeganiem standardów i technologii produkcji,

  • współdziałanie w zakresie planowania produkcji poprzez określenia warunków umożliwiających prawidłowe i terminowe wykonanie zadań na dziale,

  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentacji produkcyjnej,

  • wspieranie wiedzą oraz doświadczeniem pozostałych pracowników.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej (minimum 2 lata),

  • samodzielność w rozwiązywaniu problemów, konsekwencja w realizacji wyznaczonych celów,

  • doświadczenie w optymalizacji procesów produkcyjnych,

  • dynamizm w działaniu, sprawne podejmowanie decyzji,

  • asertywność, wysokie zdolności interpersonalne,

  • znajomość technologii tworzyw sztucznych będzie dodatkowym atutem,

  • znajomość systemów ERP i obsługa pakietu Office,

  • znajomość j angielskiego mile widziana.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • odpowiedzialną i ciekawą pracę przy ciągłym rozwoju firmy,

  • możliwość realnego wpływania na rozwój firmy,

  • stabilne zatrudnienie i wynagrodzenie odpowiadające posiadanym kwalifikacjom,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • bezpłatny kurs na patent sternika jachtowego lub motorowodnego.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • parking dla pracowników

  • świętowanie urodzin

HanseYachts

HanseYachts A.G. jest jednym z największych producentów jachtów żaglowych i łodzi motorowych na świecie. Nasza produkcja opiera się połączeniu nowoczesnych i tradycyjnych technik produkcji. Dynamiczny rozwój firmy zapewniają: wysoka jakość produktów, futurystyczny wygląd oraz zaangażowanie i entuzjazm pracowników.

Przewiń do profilu firmy