Oferta pracy

Kierownik Działu Produkcyjnego

Drukpol.flexo Sp. z o.o. Sp.k.O firmie

Rekrutacja zdalna

Drukpol.flexo Sp. z o.o. Sp.k.

Przemysłowa 12

Nowy Dwór Mazowiecki

Lider branży flexograficznej firma DRUKPOL.FLEXO działająca na rynku od ponad 25 lat. Z zaawansowanym technologicznie parkiem maszynowym oraz wykwalifikowaną kadrą uchodzi na rynku za jedną z najlepszych oraz najnowocześniejszych drukarni flexograficznych. Specjalizujemy się w produkcji opakowań zadrukowanych techniką flexo, w wersji mono i wielowarstwowej z tworzyw sztucznych i papieru. DRUKPOL.FLEXO to przede wszystkim wyjątkowi ludzie, pełni entuzjazmu, kreatywni i z pasją do działania. Dzięki naszej sile i szerokiemu spojrzeniu, każdego dnia wspólnie kreujemy nową rzeczywistość w branży. Naszym największym potencjałem są ludzie, dlatego też poszukujemy wyjątkowych osób.

Opis stanowiska

  • Nadzór i organizacja pracy w procesie produkcji. Doskonalenie procesów produkcyjnych mające na celu zapewnienie najwyższego stopnia bezpieczeństwa pracy, jakości produktów i wydajności produkcji.

Główne zadania:

  • Zapewnienie zgodności pracy podległych osób i stanu technicznego sprzętu z przepisami BHP    i p.poż,
  • Organizacja, nadzór i kontrola pracy podwładnych pracowników,
  • Przestrzeganie obowiązujących zasad i utrzymanie standardów HACCP, BRC w obrębie obszaru produkcji,
  • Zapewnienie wydajności i efektywności procesów produkcyjnych, z zachowaniem pożądanej jakości produktu, zgodnie z oczekiwaniami Zarządu firmy,
  • Nadzór nad pracą podległych osób zgodnie z ustalonymi standardami i procedurami,
  • Zarządzanie zespołem pracowników – ustalanie urlopów, rozliczanie pracowników z przepracowanych godzin,
  • Czynny udział i wdrażanie Programu Doskonalenia Operacyjnego w podległych obszarach,
  • Prowadzenie i koordynacja zespołów rozwiązywania problemów,
  • Podejmowanie inicjatyw i działań mających na celu ciągłe usprawnienie procesów w obszarach QSDC (jakość, bezpieczeństwo, dostawa, koszt).

Wymagania:

  • Min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Umiejętność zarządzania zespołem podległych pracowników,
  • Praktyczna znajomość narzędzi LEAN,
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów SDCA i PDCA,
  • Samodzielność i doskonała organizacja pracy własnej,
  • Umiejętność motywacji pracowników oraz praca z grupą – budowanie zespołu,
  • Umiejętność rozwiązywania problemów oraz pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznym środowisku i aktywny udział w transformacji Lean całej organizacji,
  • Ciągły rozwój kompetencji z zakresu Lean,
  • Stabilną pracę w rozwijającej się firmie,
  • Pracę w zgranym i otwartym na zmiany zespole,
  • Samodzielne stanowisko pełne ambitnych wyzwań,
  • Umowę o pracę na pełny etat.

Zobacz krótki film o nas - Warto do nas DOŁĄCZYĆ!!!

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: ,, Zgodnie art. 23 ust. 1 pkt 1ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych (Dz. U. 2016 r. poz. 922 z późn. zm.), wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji przez DRUKPOL.FLEXO Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Nowym Dworze Mazowieckim 05-100 ul. Okunin 27’’ Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest DRUKPOL.FLEXO Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Nowym Dworze Mazowieckim 05-100 ul. Okunin 27’,
2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu związanym z trwającym procesem rekrutacji i nie będą udostępniane innym podmiotom,
3) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania,
4) podanie danych osobowych jest dobrowolne,
5) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez max. okres 3 miesięcy.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy