Ta oferta pracy jest nieaktualna od 100 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Działu Programów Zdrowotnych

  • Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 03.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Copernicus Podmiot Leczniczy Sp. z o.o.

    Miejsce pracy: Gdańsk

    Podstawowe zadania na stanowisku:

    • Tworzenie, współtworzenie i nadzorowanie dokumentacji projektowej, ewaluacyjnej i rozliczeniowej
    • Nadzór nad procesami związanymi z przygotowywaniem i budżetem projektów
    • Udział w powoływaniu zespołów projektowych
    • Nadzór nad zespołami projektowymi
    • Pełnienie funkcji koordynatora co najmniej jednego programu zdrowotnego
    • Koordynacja działań pomiędzy wszystkim jednostkami organizacyjnymi Spółki w zakresie realizacji projektów
    • Kompleksowe prowadzenie bieżącej ewidencji i dokumentacji
    • Tworzenie różnorodnych raportów oraz zestawień dla potrzeb realizowanych projektów

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe
    • Mile widzialne studia podyplomowe z zakresu obsługi projektów unijnych
    • Udokumentowane doświadczenie w zarządzaniu, rozliczaniu lub kontroli projektów unijnych (udział w co najmniej trzech zakończonych projektach)
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodne komunikowanie się i redagowanie pism
    • Prawo jazdy kat. B
    • Odpowiedzialność w realizacji zadań oraz dobra organizacja pracy,
    • Umiejętności radzenia sobie w sytuacjach stresowych oraz pod presją czasu,
    • Pozytywne nastawienie oraz zaangażowanie w powierzone zadania,
    • Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność.

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę / umowę cywilnoprawną
    • Narzędzia niezbędne do realizacji powierzonych zadań w tym telefon, laptop, dostęp do samochodu służbowego
    • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego poprzez udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych
    • Możliwości skorzystania z atrakcyjnego pakietu ubezpieczeń grupowych
    • Zdobycie doświadczenia w pracy w warunkach dużego podmiotu leczniczego
    • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Copernicus Podmiot Leczniczy Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

    Informujemy, że Administratorem danych jest Copernicus PL Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Nowe Ogrody 1-6. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    KLAUZULA INFORMACYJNA – INFORMACJA DLA OSOBY UBIEGAJĄCEJ SIĘ O PRACĘ

    Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję że:

    1. . Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest COPERNICUS Podmiot Leczniczy Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku ul. Nowe Ogrody 1-6, 80-803 Gdańsk;
    2. . Inspektorem ochrony danych w COPERNICUS Podmiot leczniczy Sp. z o.o. jest Andrzej Kopytek,
      adres e-mail: [email protected],;
    3. . Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji w COPERNICUS PL Sp. z o.o. w Gdańsku na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. , Ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy i Ustawy z dnia 15 kwietnia 2011 r. o działalności leczniczej.
    4. . Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż uprawnione na mocy przepisów prawa.
    5. . Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez czas trwania procesu rekrutacyjnego;
    6. . Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego;
    7. . Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu.
    8. . Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
    9. . Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest wymogiem ustawowym. Jest Pani/Pan zobowiązany do ich podania, konsekwencją niepodania danych osobowych będzie niemożliwość zatrudnienia.
    10. . Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą podlegały profilowaniu.
    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.