Oferta pracy

Kierownik Działu Projektów Elektrotechnicznych

WRO-SYSTEM DEUTSCHLAND WARSZAWAO firmie

  • opolskie

    opolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Praca zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie oraz rozwój Działu Projektów Elektrotechnicznych,

  • poszukiwanie nowych kontraktów z branży elektrotechnicznej na terenie Polski (niskie i średnie napięcia, głównie na terenie Woj. Pomorskiego),

  • koordynacja i kontrolowanie realizacji prowadzonych projektów, przygotowywanie wymaganej dokumentacji technicznej i kosztorysów,

  • organizacja pracy i zarządzanie podległym zespołem,

  • analiza i optymalizacja kosztów projektowanych rozwiązań,

  • rozliczanie całości inwestycji zgodnie z harmonogramem i założeniami budżetowymi.

Nasze wymagania

  • minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku związanym z prowadzeniem wysokobudżetowych kontraktów z branży elektrotechnicznej,

  • wykształcenie wyższe techniczne – kierunkowe: elektrotechniczne lub pokrewne,

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie bardzo dobrym – warunek konieczny,

  • umiejętność obsługi programów do tworzenia wycen, biegła znajomość pakietu Office (zwłaszcza Excel),

  • wiedza na temat aktualnych cen materiałów oraz znajomość lokalnych firm podwykonawczych,

  • prawo jazdy kat. B,

  • pełna dyspozycyjność oraz gotowość do odbywania podróży służbowych,

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu pozytywnych relacji.

To oferujemy

  • współpracę w ramach umowy B2B,

  • praca stacjonarna w biurze dla osób z Trójmiasta i okolic (praca zdalna dla osób z innych części kraju),

  • prowizję od zysku za zrealizowane projekty,

  • komfortowe warunki pracy w nowoczesnym biurze.

  • przyjazna, niekorporacyjna atmosfera w pracy.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • szkolenia rozwojowe

WRO-SYSTEM DEUTSCHLAND WARSZAWA

WRO-SYSTEM - jesteśmy firmą specjalizującą się w kompleksowym wykonywaniu instalacji elektrotechnicznych w obiektach przemysłowych, mieszkaniowych, użyteczności publicznej oraz na statkach.

Przewiń do profilu firmy