Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Działu Projektów i Wdrożeń

Pika Sp. z o.o.

Spadochroniarzy 7

Gdańsk

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Agile

  • Lean

  • Kanban

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie Zespołem Kierowników Projektów i PMO,

  • Współpraca z Zarządem oraz kadrą kierowniczą w zakresie optymalnej realizacji portfela projektów,

  • Reprezentowanie firmy w relacjach z klientem,

  • Udział w budowaniu i realizacji strategii firmy,

  • Planowanie i kierowanie realizacją projektów przez Zespół Kierowników Projektów,

  • Wsparcie przy budowie i zarządzaniu zespołami projektowymi,

  • Monitorowanie i kontrola prac projektowych,

  • Zarządzanie ryzykiem projektowym oraz organizacyjnym,

  • Współpraca z użytkownikami końcowymi, zespołem wewnętrznych specjalistów oraz dostawcami zewnętrznymi,

  • Cykliczne weryfikowanie statusu prowadzonych projektów w ramach portfela projektów oraz raportowanie statusu realizacji portfela projektu dla Zarządu oraz klienta biznesowego,

  • Zarządzanie oczekiwaniami interesariuszy,

  • Coaching podległych kierowników zespołów oraz członków zespołu wsparcia zarządzania projektem,

  • Udoskonalanie i edukowanie w zakresie zasad zarządzania projektem,

  • Osobiste zarządzanie kilkoma projektami równolegle,

  • Prowadzenie dokumentacji projektowej, w tym przygotowywanie strategicznych dokumentów we współpracy ze stroną biznesową i IT.

Nasze wymagania

  • Minimum 7-letnie doświadczenie w prowadzeniu projektów informatycznych w pełnym cyklu realizacji, począwszy od analizy, poprzez implementację po wdrożenie (mile widziane: doświadczenie w prowadzeniu projektów dla sektora publicznego),

  • Doświadczenie w budowaniu struktur zarządzana projektem oraz organizacji procesów zarządczych w projekcie,

  • Doświadczenie w budowaniu i prowadzeniu efektywnego zespołu kierowników projektów,

  • Wykształcenie informatyczne lub pokrewne,

  • Praktyczna znajomość metodyk prowadzenia projektów w stopniu zaawansowanym (np. Scrum, Agile, Kanban)

  • Znajomość narzędzi wspierających zarządzanie projektami i portfelem projektów (JIRA),

  • Wiedza z zakresu budowy i projektowania systemów informatycznych,

  • Rozumienie zagadnień technicznych związanych z projektami IT,

  • Umiejętność planowania i doskonała organizacja pracy,

  • Umiejętności przywódcze oraz budowania efektywnego zespołu,

  • Doświadczenie w zarządzaniu relacjami z zewnętrznym klientem biznesowym,

  • Doświadczenie w zarządzaniu interdyscyplinarnymi zespołami projektowymi,

  • Kompetencje praktycznego zarządzaniu zmianą i prowadzenia projektów z dużym obszarem niepewności zakresu i zmienności,

  • Umiejętność efektywnego egzekwowania zleconych prac,

  • Umiejętności komunikacyjne i gotowość do wystąpień publicznych,

  • Umiejętność budowania długofalowych relacji z klientem,

  • Umiejętność optymalizacji procesów biznesowych.

PIKA Sp. z o.o. jest jedną z pierwszych spółek w kraju świadczących usługi w zakresie zarządzania informacją (tj. poprzez zewnętrzne przechowywanie dokumentów i ich archiwizację). Choć od tego czasu minęło już ponad dwadzieścia pięć lat, firma wciąż utrzymuje pozycję lidera na ogólnopolskim rynku zarządzania informacjami. Z biegiem lat PIKA poszerzała portfolio oferowanych usług – od profesjonalnego doradztwa, tworzenia i wdrażania instrukcji obiegu informacji oraz systemów kancelaryjnych, programów komputerowych i zarządzania zasobem dokumentów, w tym ich przechowywania w sześciu Centrach Operacyjnych w Polsce, do prowadzenia kancelarii, digitalizacji dokumentów czy wykorzystywania najnowocześniejszych systemów przetwarzania ogromnych zbiorów informacji i danych wspierających procesy biznesowe klientów firmy.

Przewiń do profilu firmy

Branża: Rozwiązania z zakresu obiegu dokumentów,