Kierownik Działu Projektowania i Budowy Sieci

  • dolnośląskie
  • Kierownik
  • 2018-11-21
  • Ważna jeszcze 3 dni (do 2018-12-21)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ORNET sp. z o.o.

    Stabilna firma OrNet Spółka z o.o. z siedzibą w Lubinie zajmująca się od 14 lat projektowaniem, budową i serwisem sieci teleinformatycznych, monitoringowych i elektrycznych NN zatrudni na terenie Lubina:

    CHARAKTERYSTYKA STANOWISKA

    KIEROWNIK DZIAŁU to osoba, której praca polega na: organizacji i kierowaniu pracą zespołów realizujących kompleksowe zadania od projektów, poprzez budowę do utrzymania serwisowego w zakresie sieci i systemów teleinformatycznych i instalacji elektrycznych NN oraz sieci monitoringu. Do zadań Kierownika należą również spotkania z Klientami i pozyskiwanie nowych kontraktów.

    PODSTAWOWE OBOWIĄZKI

    • nadzór i kierowanie robotami budowlanymi telekomunikacyjnymi, teleinformatycznymi, monitoringów i sieci elektrycznych NN
    • udział w realizacji projektów dla klientów z branży telekomunikacji, sieci informatycznych kablowych i bezprzewodowych oraz elektrycznej NN,
    • udział w opracowywaniu koncepcji i projektów w zakresie realizowanych sieci jw. współpraca z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi, dostawcami i podwykonawcami
    • wycena, kontrola oraz prowadzenie rozliczeń realizowanych zadań

    WARUNKI PRACY
    Kierownik Działu Projektowania i Budowy Sieci pracuje zarówno w pomieszczeniach biurowych jak i na terenie objętym projektem czy też budową. Praca odbywa się w godzinach od 8:00 do 16:00. W sytuacjach awaryjnych może się zdarzyć praca także w innych godzinach (sytuacje takie występują niezwykle sporadycznie).

    WYMAGANIA

    Osoba na tym stanowisku powinna posiadać wykształcenie minimum średnie techniczne telekomunikacyjne, teleinformatyczne lub elektryczne, mile widziane wyższe telekomunikacyjne lub teleinformatyczne. Powinna posiadać umiejętność pracy samodzielnej i w zespole. Istotna jest znajomość zagadnień z zakresu sieci i systemów teleinformatycznych, samodzielność i kreatywność, ponadto:

    • wskazane doświadczenie na budowie
    • znajomość przepisów i norm oraz umiejętność posługiwania się nimi
    • znajomość pakietu MS Office,
    • nastawienie na wysoką efektywność i rozwój
    • dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu,
    • konsekwencja i systematyczność w działaniu,
    • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów,
    • umiejętność podejmowania trafnych decyzji pod presją czasu,
    • odpowiedzialność, zaangażowanie oraz wysoka motywacja do pracy,
    • uprawnienia budowlane w zakresie kierowania i nadzorowania prac w telekomunikacji będą dodatkowym atutem,
    • zadaniowe podejście do obowiązków,
    • prawo jazdy kat. B

    NAJWAŻNIEJSZE KOMPETENCJE ZAWODOWE

    • znajomość rynku (branży) teleinformatycznego
    • umiejętności komunikacyjne
    • umiejętności organizacyjne
    • umiejętność zarządzania czasem
    • umiejętność kosztorysowania w Normie mile widziana
    • umiejętność posługiwania się pakietem Office
    • inicjatywa / przedsiębiorczość
    • odpowiedzialność, zaangażowanie oraz wysoka motywacja do pracy
    • świadomość komercyjna
    • znajomość programów kosztorysowania i typu CAD - mile widziana
    • uprawnienia budowlane – mile widziane

    ZAROBKI:
    Zarobki są uzależnione od doświadczenia oraz miejsca zatrudnienia. Wynagrodzenie podstawowe tego pracownika kształtuje się od 6 tys. zł – 8,0 tys. zł i wyżej + premia zależna od osiąganych wyników.

    Wśród innych dodatków są, m.in.:

    • samochód służbowy,
    • laptop,
    • telefon komórkowy,
    • szkolenia.

    Oferujemy ciekawą pracę, możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia, udział w nowych ciekawych projektach, wynagrodzenie odpowiednie do osiąganych wyników, możliwość dalszego rozwoju w firmie.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    W temacie maila prosimy o zapis: „kandyduję na stanowisko Kierownika Działu Projektowania i Budowy Sieci”.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (list motywacyjny oraz CV) klikając w przycisk aplikowania  LUB na adres:

    OrNet Sp. z o.o.
    59-300 Lubin
    ul. Odrodzenia 11

    wraz z klauzulą:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.2017 o ochronie danych osobowych (Dz.U.nr 133, poz.883)”.