Logo Pracuj.pl

Kierownik Działu Projektowania Systemów

GISPartner Sp. z o.o.O firmie

  • Lublin
    Lublin, lubelskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem specjalistów,
  • Wprowadzanie standardów pracy zespołu oraz zapewnienie realizacji prac zgodnego ze standardem,
  • Udział w procesach rekrutacyjnych,
  • Udział w postępowaniach zakupowych związanych z realizowanymi projektami,
  • Wsparcie i ocena członków zespołu, dbanie o rozwój zespołu,
  • Raportowanie na potrzeby Zarządu.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobrą znajomość oprogramowania Microsoft Project oraz Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint),
  • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz zespołów wykonawczych,
  • Umiejętność rozwiązywania sytuacji konfliktowych,
  • Kreatywność, komunikatywność, stanowczość, skuteczność, terminowość, posiadanie cech przywódczych,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Elastyczność, umiejętność dostosowania się do zmiennych warunków realizacji projektu,
  • Zdolności zarządzania kapitałem ludzkim,
  • Samodzielność i inicjatywę w podejmowaniu działań,
  • Nastawienie na cel,
  • Mile widziana znajomość zagadnień GIS,
  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu projektami informatycznymi,
  • Mile widziana wiedza i doświadczenie w zakresie modelowania systemów informatycznych, a także modelowania procesów biznesowych,
  • Mile widziana wiedza i doświadczenie w zakresie analizy wymagań użytkownika, utrzymaniu i rozwoju systemów, wdrażaniu nowych funkcjonalności.

To oferujemy

  • Udział w ciekawych i pełnych wyzwań projektach, który będzie źródłem dużej satysfakcji zawodowej i osobistej,
  • Uczestnictwo w zespole doświadczonych specjalistów, od których można wiele się nauczyć, a jednocześnie samemu wiele wnieść,
  • Godziny pracy, które są elastyczne i mogą być optymalnie ustalone,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość rozwoju,
  • Kartę Multisport.

O nas

GISPartner Sp. z o.o., realizuje aktualnie szereg bardzo ciekawych oraz unikalnych i nowatorskich projektów informatycznych dla administracji publicznej związanych z geoinformatyką oraz szeroko rozumianymi systemami GIS. Nasze doświadczenie i kompetencje pozwalają nam angażować się w realizacji ambitnych i prestiżowych przedsięwzięć, co zaowocowało stworzeniem przez nas kluczowych systemów informatycznych GIS w Polsce.

Obecne zaangażowanie firmy w wiele projektów jednocześnie otwiera przed nami szereg wyzwań, do realizacji których potrzebujemy Ciebie.

Chcesz zbudować efektywny zespół realizujący z zapałem projekty na dużą skalę i o dużym znaczeniu? Podejmij z nami to wyzwanie!

Kierownik Działu Projektowania Systemów, Lublin