Oferta pracy

Kierownik Działu Projektowego - Główny Projektant

PGB Serwis Sp. z o.o.O firmie

PGB Serwis Sp. z o.o.

Gotarda 9

Warszawa

Polska Grupa Biogazowa to lider polskiego rynku w zakresie budowy i eksploatacji biogazowni rolniczych. Wytwarzamy, dystrybuujemy i sprzedajemy zieloną energię elektryczną i ciepło. Przyszłość firmy wiąże się z dynamicznym rozwojem sektora biogazu w Polsce i na świecie, dlatego w perspektywie najbliższych 2 lat planujemy budowę kolejnych 19 nowych biogazowni oraz rozwój rozproszonej energetyki zarówno w kraju, jak i za granicą. W skład Polskiej Grupy Biogazowej wchodzi kilkanaście spółek m.in. PGB Inwestycje, PGB Innowacje, PGB Dystrybucja oraz PGB Serwis. Więcej informacji na temat profilu działalności Grupy PGB znajduje się na stronie www.polskagrupabiogazowa.pl

Jeśli jesteś osobą, która posiada wykształcenie techniczne oraz uprawnienia do projektowania, znasz prawo budowlane, sprawnie obsługujesz program AUTOCAD, posiadasz doświadczenie w przygotowywaniu projektów budowlanych i wykonawczych, a ponadto odpowiedzialnie, samodzielnie i terminowo realizujesz powierzone zadania, to nasza oferta pracy jest właśnie dla CIEBIE!

Obecnie poszukujemy dwóch osób na stanowisko:

KIEROWNIK DZIAŁU PROJEKTOWEGO
– GŁÓWNY PROJEKTANT
Numer ref.: Miejsce pracy: Warszawa / Mokotów, ul. Gotarda 9

Jakie zadania czekają na Ciebie?

  • Koordynacja pracy zespołu projektowego w celu terminowej i jakościowej realizacji projektów
  • Przygotowanie i uzgadnianie projektów budowlanych dla nowopowstałych biogazowni rolniczych oraz modernizacji i rozbudowy funkcjonujących obiektów, a także instalacji fotowoltaicznych
  • Pozyskiwanie wymaganych prawem pozwoleń na budowę
  • Koordynacja weryfikacji projektów tj. projekty zjazdów, projekty drogowe, projekty budynków i obiektów w branży instalacji sanitarnych, technologicznych i innych
  • Przygotowywanie projektów wykonawczych elektrociepłowni na biogaz i instalacji fotowoltaicznych
  • Weryfikacja i koordynowanie projektów międzybranżowych w zespołach projektowych, w tym zapewnienie doboru aparatury i urządzeń
  • Koordynacja nadzoru autorskiego na budowach

Jakie są nasze oczekiwania?

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowany kierunek: inżynieria sanitarna lub budownictwo)
  • Doświadczenie w projektowaniu obiektów przemysłowych
  • Znajomość AutoCAD w stopniu zaawansowanym
  • Znajomość i umiejętność praktycznego stosowania norm budowlanych i warunków technicznych
  • Znajomość prawa budowlanego, prawa ochrony środowiska, ustawy o planowaniu przestrzennym
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność koordynacji pracy i zarządzania zespołem projektowym
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do częstych podróży służbowych

Jakie korzyści oferujemy?

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w ambitnym zespole
  • Bardzo ciekawe i rozwojowe projekty
  • Wspierającą kulturę pracy
  • Zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość wykupienia karty Multisport
  • Dofinansowanie w 80% do pakietu prywatnej opieki medycznej
  • Owocowe poniedziałki

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres za pomocą przycisku „Aplikuj”.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez MCX sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”

Ogłoszenie archiwalne