Oferta pracy

Kierownik Działu Projektowego (konstrukcje fotowoltaiczne)

SALES HR

  • lubelskie

    lubelskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Rekrutujemy dla

Naszym klientem jest firma produkcyjna, wchodząca w skład grupy spółek, zajmująca się konstrukcjami dla branży fotowoltaicznej. Szukamy osoby na stanowisko: Kierownik Działu Projektowego (konstrukcje fotowoltaiczne).

Twój zakres obowiązków

  • dobieranie rozwiązań technologicznych i technicznych wg oczekiwań i wymagań klientów

  • opracowywanie uzasadnień i komentarzy w zakresie doboru proponowanych rozwiązań

  • uczestnictwo w spotkaniach handlowych na zasadzie eksperta technicznego

  • weryfikacja jakości istniejących rozwiązań, ich optymalizacji i modyfikacji

  • projektowanie nowych rozwiązań w zakresie systemów montażowych instalacji fotowoltaicznych

  • aktywny udział w projektowaniu innych rozwiązań i produktów

  • opracowania modelu pracy i organizacji działu projektowego z uwzględnieniem obiegu dokumentów, zasobów i środowiska pracy oraz efektywnego nim zarządzania

  • wsparcie techniczne w zakresie poszukiwania rozwiązań w procesie sprzedaży dla biznesu (konstrukcje zarówno dla dachów jak i na gruntach),

  • współpraca z technologiem i kierownikiem zakładu produkcyjnego w zakresie opracowywania technologii wytwarzania projektowanych wyrobów, doboru maszyn i narzędzi

  • współpraca z Działem Kontroli Jakości i zewnętrznymi jednostkami badawczym w zakresie walidacji i certyfikacji produktów

Wymagania pracodawcy

  • doświadczenie na stanowisku Kierownika Działu Projektowego w branży fotowoltaicznej minimum rok lub Konstruktora z minimum 3-4 letnim doświadczeniem

  • umiejętność organizacji pracy

  • prawo jazdy kat B

  • mobilność, zaangażowanie, pozytywne nastawienie

  • gotowość do relokacji - Piotrków Trybunalski

Pracodawca oferuje

  • otwartość na oczekiwania finansowe kandydata oraz formę współpracy: umowa / B2B

  • niezbędne narzędzia pracy w tym samochód służbowy

  • mieszkanie służbowe, wsparcie w zakresie relokacji

  • bardzo duże możliwości rozwoju i awansu w nowopowstałej fabryce wchodzącej w skład grupy kapitałowej jednej z największych Polskich firm

  • dużą samodzielność