Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Działu Projektowego

WPBM "MÓJ DOM" S.A.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • praca przy projektowaniu stropów Filigran, ścian zespolonych, ścian warstwowych,

  • zarządzanie podległym zespołem,

  • optymalizacja projektów pod potrzeby prefabrykacji,

  • wykonywanie obliczeń statycznych konstrukcji,

  • tworzenia dokumentacji na potrzeby produkcji,

  • współpraca z działami wewnętrznymi firmy oraz budową,

  • nadzorowanie i koordynowanie tworzenia dokumentacji biur zewnętrznych,

  • udział w spotkaniach koordynacyjnych w obecności Zarządu lub Klienta.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne - budowlane,

  • uprawnienia do projektowania bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • obsługa programów typu CAD, preferowany Allplan wraz z dodatkami do prefabrykacji Planbar,

  • obsługa programów do obliczeń konstrukcyjnych,

  • mile widziana znajomość wiedzy technicznej z zakresu optymalizacji produktów prefabrykowanych,

  • zaangażowanie oraz umiejętność pracy w zespole,

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie,

  • udział w ciekawych projektach,

  • stabilność zatrudnienia, bardzo atrakcyjne wynagrodzenie, pakiet socjalny,

  • niezbędne narzędzia pracy, samochód służbowy,

  • rozbudowany system szkoleń oraz wsparcie w realizacji zadań,

  • możliwości rozwoju i awansu.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

  • ciągłe podnoszenie kompetencji

WPBM „MÓJ DOM” S.A. to wiarygodna firma, prowadząca działalność od 1996 roku. W naszym dotychczasowym portfolio znajduje się w sumie dwadzieścia sześć inwestycji, a w nich ponad 4400 lokali – zarówno mieszkalnych, jak i handlowo-usługowych. Nasza pozycja na rynku została osiągnięta poprzez wysokie standardy pracy, profesjonalne podejście do każdej realizacji oraz stosowanie najnowszych rozwiązań technologicznych. Wychodząc naprzeciw nowoczesnym rozwiązaniom stosowanym w budownictwie otwieramy najnowocześniejszy w Polsce, w pełni zautomatyzowany zakład produkcji prefabrykatów betonowych.

Dołącz do naszego zespołu!

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowała Cię nasza oferta? Aplikuj już dziś!