Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

KIEROWNIK DZIAŁU PROMOCJI

  • śląskie
  • Kierownik
  • 16.01.2018

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Dla naszego Klienta  - renomowanej i znanej Uczelni Wyższej posiadającej bardzo bogate zaplecze naukowo - badawcze poszukujemy kompetentnych i doświadczonych kandydatów zainteresowanych objęciem stanowiska:

Nr ref. 2049/P

KLUCZOWE OBOWIĄZKI:

  • koordynowanie całokształtu działań promocyjnych wraz z przygotowywaniem materiałów prasowych  i wdrażaniem ustalonej strategii marketingowej
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy poprzez kształtowanie relacji z otoczeniem zewnętrznym i wewnętrznym
  • zbieranie i analizowanie informacji na temat skuteczności prowadzonych działań promocyjnych i udoskonalanie działań względem potrzeb konsumenta
  • obsługa prowadzonych działań e–marketingowych (m.in. fb, instagram, www, mailingi, SEO, SEM)
  • przygotowywanie materiałów informacyjno – promocyjnych
  • współorganizowanie wydarzeń specjalnych i uczestnictwo w nich
  • pozyskiwanie patronów medialnych oraz partnerów i sponsorów
  • organizowanie konferencji i spotkań  prasowych
  • utrzymywanie relacji z mediami
  • nadzorowanie budżetów kosztowych w Dziale Promocji
  • prowadzenie bieżącej dokumentacji Działu Promocji
  • przygotowywanie raportów i sprawozdań na potrzeby Zarządu
  • zarzadzanie podległymi pracownikami w tym rozdzielanie zadań, koordynacja i ocena

POSZUKIWANY PROFIL KANDYDATA:

  • W zakresie wykształcenia: wyższe (preferowane kierunki: Public Relations, Filologia Polska, Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna)
  • W zakresie doświadczenia: kilkuletnie doświadczenie zawodowe w obszarze marketingu, promocji, reklamy, Public relations itp. preferowane w branży edukacyjnej. Doświadczenie w efektywnym zarządzaniu zespołem ludzi. Doświadczenie w przygotowaniu materiałów marketingowych, promocyjnych i PR.
  • W zakresie wiedzy i umiejętności: bardzo dobra znajomość mediów tradycyjnych oraz społecznościowych (FB, Instagram etc.). Umiejętność obsługi stron internetowych, tworzenia contentu na potrzeby portali internetowych.
  • W zakresie znajomości języków obcych: znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • W zakresie cech osobowości: do procesu zapraszamy osoby o wysokich umiejętnościach interpersonalnych cechujące się komunikatywnością, elastycznością poznawczą, kreatywnością, wysoką motywacją osiągnięć, dobrą organizacją pracy własnej i zespołu, odpowiedzialnością, obiektywizmem oraz sumiennością. Szukamy ludzi ze zdolnościami przywódczymi dla których motywowanie, nadzorowanie, kontrolowanie i wspieranie jest naturalną umiejętnością.
  • Dodatkowe kwalifikacje: Prawo jazdy kat. B.

OFERTA. Niniejsza oferta kierowana jest do osób, które oczekują samodzielnej i odpowiedzialnej pracy w ramach struktur prężnej i nowoczesnej firmy. W zamian za wysokie kwalifikacje, profesjonalizm i zaangażowanie, Nasz Klient oferuje pracę:

  • w rozwojowym i stabilnym środowisku
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • pracę w oparciu o stałą umowę o pracę
  • wsparcie merytoryczne i organizacyjne
  • narzędzia niezbędne do pracy
  • szeroką możliwość rozwoju zawodowego

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i pragniesz zmienić coś w swoim życiu zawodowym - aplikuj! Poznać ciekawą ofertę zawsze warto!!! Zapewniamy 100 % dyskrecję !!!

Del Piero Sp. z o.o. działające na rynku usług doradztwa personalnego od 1998 roku zapewni wszystkim kandydatom pełną dyskrecję przestrzegając zasad etycznych branży oraz ogólnoprzyjętej kultury biznesowej. Firma posiada wpis w rejestrze podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia o numerze 943. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Wszystkie zainteresowane osoby, spełniające powyższe wymagania, prosimy o przesłanie aplikacji na adres joanna.huptys@delpiero.pl
Prosimy w tytule maila wpisać nr ref. 2049/P

Osoba prowadząca projekt:
 Joanna Huptyś

Menadżer Projektów Rekrutacyjnych i Badania Potencjału / Psycholog

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. joanna.huptys@delpiero.pl