Oferta pracy

Kierownik Działu Przepływu Towaru

IKEA Retail, Warszawa/Targówek

Malborska 53

Targówek

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • odpowiedzialność za planowanie, organizowanie i monitorowanie przepływu towarów w sklepie od dostawy do uzupełnienia towarów na sklepie/magazynie,

  • bezpośrednie zarządzanie liderami różnych, kilkunastoosobowych zespołów logistycznych,

  • stała współpraca z liderami w celu optymalizacji wydajności przepływu towarów i osiągania celów jakościowych i ilościowych,

  • zapewnienie ilości towaru na poziomie spełniającym oczekiwania klientów, zgodnie z zachowaniem zasad zrównoważonego rozwoju,

  • współpraca z pozostałymi zespołami w sklepie i ciągłe poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań w obszarze procesów logistycznych w środowisku wielokanałowej sprzedaży.

Nasze wymagania

  • posiadasz co najmniej 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem oraz procesami logistycznymi w branży handlu detalicznego lub branży produkcyjnej,

  • posiadasz doświadczenie w pracy nad strategią działu i potrafisz przekazać odpowiedzialność Liderom, aby ich zespoły skutecznie realizowały cele i zadania na poziomie operacyjnym,

  • znasz się na zarządzaniu procesami w środowisku wielokanałowej sprzedaży,

  • w codziennej pracy zawsze motywujesz i dbasz o dobrą komunikację oraz rozwój swoich pracowników dzieląc się z nimi swoją wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami,

  • potrafisz podejmować decyzje w zmieniającej się rzeczywistości i bierzesz za nie odpowiedzialność,

  • znasz język polski i angielski w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację w środowisku zawodowym,

  • sprawnie pracujesz korzystając z programów pakietu MS Office, szczególnie MS Excel,

  • masz gotowość do wsparcia swojego zespołu w codziennej pracy na magazynie i sklepie (uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT mile widziane),

  • masz elastyczne podejście do godzin pracy, jesteś gotowy/a do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy.

Jesteśmy IKEA i od ponad 75 lat mamy wpływ na to, jak miliony ludzi urządzają swoje domy na całym świecie! Spodziewamy się, że rynek artykułów wyposażenia wnętrz w Polsce potroi się do 2035 roku, z IKEA jako liderem branży. Jesteśmy firmą, która kieruje się wartościami, a domowe życie jest naszą prawdziwą pasją. Wspólnie z Tobą chcemy tworzyć lepsze codzienne życie dla wielu ludzi – nie tylko to, które toczy się w ich domach.

Przewiń do profilu firmy

Dobrze się składa, że się spotkaliśmy. Patrzysz na świat inaczej niż większość ludzi. Wierzymy, że wartości, jakimi się kierujesz są ważniejsze niż twoje dotychczasowe doświadczenie. Oferujemy stanowiska pełne wyzwań, odpowiedzialnych zadań i inspiracji do ciągłego rozwoju. W IKEA każdy dzień jest inny. Spójrz z nami na świat z innej perspektywy.

O stanowisku:

W związku z rozwojem Zespołu Logistyki tworzymy dodatkowe stanowisko w strukturze.

Jako Kierownik Działu Przepływu Towaru będziesz odpowiedzialny za prowadzenie, organizowanie

i inspirowanie zespołu działu przepływu towarów w sklepie, aby zapewnić dostępność, efektywne wykonanie procesu uzupełniania towaru i kompletację w sklepie. W tej roli będziesz wspierać Kierownika Logistyki oraz będziesz się dzielić odpowiedzialnościami wraz z drugim Kierownikiem Działu Przepływu Towaru