Kierownik Działu Przetwórstwa

  • Jelenia Góra, dolnośląskie
  • Kierownik
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 2019-09-04
  • Ważna jeszcze 17 dni (do 2019-10-04)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

    Lokalizacja Jelenia Góra

    Dla naszego klienta - lidera wśród producentów papieru do celów higienicznych poszukujemy Kierownika Działu Przetwórstwa. Jako Kierownik będziesz odpowiedzialny za prowadzenie i rozwój działu przetwórstwa papieru oraz realizację zakadanych celów.

    Zadania:

    • zarządzanie podległymi pracownikami
    • organizację i optymalizację obszaru
    • zapewnienie prawidłowości procesów produkcyjnych
    • kierowanie podległym zespołem
    • planowanie produkcji oraz przestrzeganie odpowiedniego planu, KPI
    • zapewnianie jakości
    • zapewnianie jakości produktów
    • przygotowywanie raportów i statystyk

    U Kandydatów zwaracamy uwagę na:

    • wykształcenie wyższe (techniczne/inżynierskie)
    • wieloletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
    • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne
    • doświadczenie w zarządzaniu pracownikami
    • dobrą organizację pracy
    • znajomość języka angielskiego

    Nasz klient zapewnia:

    • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności
    • wiele możliwości rozwoju
    • rozbudowany pakiet socjalny
    • pakiet medyczny
    • dofinansowanie do posiłków w stołówce zakładowej
    • szkolenia/studia
    • lekcje języków obcych
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. opisopisopisopis

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Devire Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie przez Devire Sp. z o.o., Devire GmbH oraz Devire s.r.o. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz oświadczasz, że akceptujesz naszą Politykę Prywatności (www.devire.pl/polityka-prywatnosci) i Regulamin Serwisu (www.devire.pl/regulamin-serwisu/)