"ELEKTRO-SILVER" WOJCIECH BARANOWSKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Kierownik działu przewiertów

"ELEKTRO-SILVER" WOJCIECH BARANOWSKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • Ważna jeszcze miesiąc
    do: 10 lut 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie prac podległych ekip pracowników,

  • Nadzór nad harmonogramem wykonania prac,

  • Zarządzanie parkiem maszyn,

  • Obsługa techniczna w zakresie przewiertów sterowanych,

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na takim samym lub pokrewnym stanowisku,

  • Znajomość budowy maszyn,

  • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz pracy podległych pracowników,

  • Biegła znajomość obsługi komputera,

  • Prawo jazdy kat. B,

To oferujemy

  • Oferujemy pracę w stabilnej strukturze w ramach umowy o pracę w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku. Proponujemy konkurencyjne warunki zatrudnienia.

    • Benefity

    • dofinansowanie szkoleń i kursów

    W związku z rozwojem działu przewiertów sterowanych firma „ELEKTRO-SILVER” Wojciech Baranowski Sp. z o.o. z siedzibą w Konarzycach

    Przewiń do profilu firmy